Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
Euro-Ceramika sp. z o.o. Sp. k. opinie
Czy to Twoja firma?
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie Euro-Ceramika sp. z o.o. Sp. k. (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Jak wygląda praca w firmie Euro-Ceramika sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa? Na razie nie ma żadnych opinii pracowników. Jeżeli możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach - dodaj komentarz i pomóż innym ocenić warunki pracy.
Opinie o firmie Euro-Ceramika sp. z o.o. Sp. k. (4)
4.4
Na podstawie 42 oceny z Google.
![]()
Agata M
Super doradztwo, był czas na obejrzenie, rozmowę. Zamówiliśmy odpowiednią ilość płytek. Reklamacja pękniętej paczki też super załatwiona. Pozostaje tylko polecać. Warto podjechać, obejrzeć płytki- duży wybór, skorzystać z porad i zamówić.
Dodano: 3 miesiące temu
![]()
Katarzyna Garbarczyk
Polecam zakupy w sklepie Euro-Ceramika! Bardzo pomocna obsługa i indywidualne podejście do klienta. Kupiłam u nich płytki do całego domu 8 lat temu i teraz potrzebowałam płytek z tej samej serii która jak się okazało została wycofana z produkcji. Pani Paulina znalazła ostatnie opakowania, dzięki czemu mogłam dokończyć robienie cokołów w całym domu. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc!
Dodano: 3 miesiące temu
![]()
Tomasz M
Kupiłem płytki do swojego mieszkania. Bardzo duży wybór. Mają swój własny transport. Łatwy dojazd też do magazynu.
Dodano: 6 miesięcy temu
![]()
Magdalena Weppo
Bardzo miła, pomocna obsługa i duży wybór wyposażenia do łazienki. Szczerze polecam!
Dodano: 4 miesiące temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.03.2026
Euro-Ceramika Sp. z o.o. Sp. k. w opinii klientów i współpracowników
Klienci Euro-Ceramiki Sp. z o.o. Sp. k. cenią sobie pełen profesjonalizm oraz pomoc, jaką otrzymują na każdym etapie zamówienia. Ich satysfakcja jest stawiana na pierwszym miejscu, co widać po szybkim czasie realizacji przesyłek oraz jakości oferowanych produktów. Firma wyróżnia się również na tle innych salonów w Warszawie, oferując kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Kolekcje mebli łazienkowych wyróżniają się nie tylko doskonałym zapakowaniem i zabezpieczeniem, ale także dołączonymi do nich dodatkowymi akcesoriami, takimi jak uchwyty, co pozwala na łatwą zmianę i dostosowanie do indywidualnych preferencji klienta. Oferta sklepu zadowala również bogatym wyborem płytek, a niezatłoczony salon sprzyja komfortowym zakupom. Takie doświadczenia klientów mogą być dla potencjalnych kandydatów do pracy w Euro-Ceramice sygnałem, że firma dba o detale i wysoką jakość świadczonych usług zarówno w kontakcie z klientem, jak i w prezentacji towaru. Jest to miejsce, gdzie pracownicy są doceniani za swoją orientację w zamówieniach i możliwość elastycznego podejścia do potrzeb klientów. Wszystko to składa się na obraz przedsiębiorstwa nastawionego na ciągły rozwój i doskonalenie oferty, co może stanowić dla kandydatów obietnicę ciekawej i pełnej wyzwań pracy.
Opinie Euro-Ceramika Sp. z o.o. Sp. k. - kandydaci i pracownicy
Na podstawie dostępnych w internecie opinii, firma Euro-Ceramika Sp. z o.o. Sp. k. jest postrzegana jako miejsce pracy, które oferuje szereg korzyści dla swoich pracowników. Pomimo pewnych uwag wskazujących na obszary wymagające poprawy, przeważająca część opinii ma pozytywny charakter.
Pozytywne aspekty- Stabilność zatrudnienia: Pracownicy z długoletnim stażem wyrażają satysfakcję z pracy w firmie, co sugeruje, że Euro-Ceramika zapewnia stabilne warunki zatrudnienia.
- Wypłata na czas: Wskazano, że wynagrodzenie jest zawsze wypłacane punktualnie, co jest istotnym aspektem dla pracowników.
- Uprzejmość kadry zarządzającej: W opinii niektórych pracowników, szefostwo firmy prezentuje się jako empatyczne i zainteresowane dobrostanem swoich pracowników.
- Możliwość uzgodnienia niektórych kwestii: Wydaje się, że pracownikom zapewnia się możliwość indywidualnego uzgodnienia pewnych spraw, co jest dobrze odbierane.
- Regularne premie: Zaznaczono, że pracownicy mogą liczyć na regularne premie, co stanowi dodatkowy element motywacyjny.
- Elastyczność w planowaniu urlopów i grafiku pracy: Wskazano, że firma daje możliwość elastycznego ustalania grafików oraz umożliwia bezproblemowe planowanie czasu wolnego.
Podsumowując, Euro-Ceramika Sp. z o.o. Sp. k. jawi się jako pracodawca, który ceni sobie terminowość w kwestii wynagrodzeń, zapewnia poczucie stabilności oraz dobrą atmosferę pracy. Pracownicy doceniają empatię kadry zarządzającej i możliwość negocjowania indywidualnych potrzeb, chociaż zwracają też uwagę na kilka elementów, które mogą wymagać doskonalenia dla zachowania wysokiego standardu satysfakcji z pracy. Mimo pewnych rezerw, opinie na temat Euro-Ceramiki pozostają w znaczącej części pozytywne.
Powyższa treść (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie.
Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach.
Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść.
Opisywana firma (tutaj: Euro-Ceramika sp. z o.o. Sp. k.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę edytować profil").
Data aktualizacji: 09.04.2024
Dane firmowe i kontaktowe Euro-Ceramika Sp. z o.o. Sp. k.
- Pełna nazwa
- "EURO-CERAMIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- Adres rejestrowy
- Bartycka 24/26/Paw. 217 00-716 Warszawa
- NIP
- 1130043468
- REGON
- 012945783
- KRS
- 0000222123
- Forma prawna
- spółka komandytowa
- Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
- 22.11.2004
- Status indywidualnej działalności gospodarczej
- AKTYWNA
Profil działalności - kody PKD
Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle
- 46.44.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących
- 46.73.Z Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
- 47.78.Z Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
- 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
Transport i gospodarka magazynowa
- 49.41.Z Transport drogowy towarów
Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna
- 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
- 74.10.Z Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania
Dane finansowe
Wygenerowane automatycznie na podstawie danych ze sprawozdań finansowych z KRS