"NOCLAF" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

NOCLAF sp. z o.o. praca

Błonie
"NOCLAF" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy "NOCLAF" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca "NOCLAF" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa "NOCLAF" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca "NOCLAF" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Obsługa produkcji mebli

    • Urzut
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zatrudnimy pracownika bądź pracownicę do obsługi produkcji w firmie produkującej meble. Do obowiązków należy obsługa pracy maszyn a także prace pomocnicze .
      Poszukujemy osoby solidnej i systematycznej, dbającej o bezpieczeństwo własne i innych, z chęcią do zdobywania nowych umiejętności .
      Ważne uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych będą dodatkowym atutem
      Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i awansu w ramach zespołu oraz stabilne i dobre warunki zatrudnienia

      Zakres obowiązków

      • Obsługa maszyn produkcyjnych
      • Prace pomocnicze na produkcji, montażu i pakowaniu towarów
      • Prace porządkowe w dziale produkcji

      Wymagania

      Solidność, przestrzeganie zasad BHP, dokładność,

      Mile widziane: brak nałogów.

      Oferujemy

      atrakcyjne wynagrodzenie,

      możliwość rozwoju i awansu w ramach zespołu oraz

      stabilne i dobre warunki zatrudnienia

Pracodawcy w Błoniach