Czy to Twoja firma?

MIKRUT sp. z o.o. praca

Gorlice

Od ponad trzech dekad MIKRUT Sp. z o.o. z Gorlic tworzy historię, która jest świadectwem naszej pasji do metalurgii i mechaniki. Jesteśmy dumni, że od 1992 roku, kiedy to Sylwester Mikrut założył naszą firmę, nieustannie rozwijamy się, pozostając wierni tradycji i najwyższym standardom.

Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji metalowych i ich części, które znajdują uznanie na rynkach międzynarodowych. Nasze wyroby metalowe są doceniane przez przedsiębiorstwa niemieckie, szwajcarskie i austriackie, co świadczy o naszej pozycji na rynku i jakości, którą dostarczamy naszym partnerom biznesowym.

Nie ograniczamy się jednak do produkcji – nasza oferta obejmuje również międzynarodowy transport i spedycję, co pozwala nam na kompleksową obsługę klientów w zakresie logistyki. Ponadto, prowadzimy Okręgową Stację Kontroli Pojazdów oraz Zakład Mechaniki Pojazdowej, które są uznane za jedne z najnowocześniejszych i najbardziej profesjonalnych w regionie. Dzięki temu zapewniamy kompleksową diagnostykę i naprawę samochodów ciężarowych i osobowych.

Jesteśmy firmą, która patrzy w przyszłość – w 2023 roku zainstalowaliśmy fotowoltaiczną instalację o mocy 50 kW, co pozwala nam na wykorzystanie czystej energii i podkreśla nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój. To inwestycja nie tylko w naszą firmę, ale i w przyszłość naszej planety.

Nasze usługi transportowe koncentrują się na rynku polskim i europejskim, a długoletnia współpraca z zagranicznymi przedsiębiorstwami jest naszym atutem konkurencyjnym. Wierzymy, że dzięki zaangażowaniu i ciągłemu dążeniu do doskonałości, możemy wspierać rozwój nie tylko naszej firmy, ale i całego regionu.

W MIKRUT Sp. z o.o. łączymy tradycję z nowoczesnością, a nasze działania są zawsze skierowane na przyszłość. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych klientów i partnerów.

MIKRUT Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierownik Gorlice
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy MIKRUT Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIKRUT Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MIKRUT Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca MIKRUT Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierownik firmy produkcyjnej

    MIKRUT Sp. z o.o.
    • Gorlice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma produkcyjno- transportowa poszukuje osoby na stanowisko kierownika firmy.

      Zakres obowiązków

      - zapewnienie sprawnego i skutecznego funkcjonowania zakładu

      - współpraca z bieżącymi kontrahentami i pozyskiwanie nowych

      - nadzór i współpraca z działami firmy

      - reprezentowanie firmy

      Wymagania

      - znajomości języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie

      - doświadczenia zawodowego w zarządzaniu wieloosobowymi zespołami pracowników

      - wiedzy praktycznej w zarządzaniu firmą

      - znajomości rynku

      - umiejętności analitycznego myślenia oraz pracy w zespole

      - wysokiej kultury osobistej

      - wykształcenia wyższego technicznego

      Oferujemy

      - umowę o pracę na pełen etat

      - pracę w miłym zespole

Pracodawcy w Gorlicach