Czy to Twoja firma?

Torimex-Chemicals Ltd. sp. z o.o. praca

Konstantynów Łódzki

Od naszego założenia w 1994 roku w sercu Polski, w Łodzi, rozwinęliśmy się w Torimex – Chemicals Ltd, firmę, która dziś z dumą stoi na czele innowacji i jakości w branży chemicznej. Nasza siedziba znajduje się w Konstantynowie Łódzkim, skąd z pasją i zaangażowaniem dostarczamy nasze produkty na rynki krajowe i międzynarodowe.


Jesteśmy specjalistami w dziedzinie surowców chemicznych, a nasze produkty i usługi są nieodzownym elementem przemysłu gumowego. Nasza oferta to nie tylko najwyższej klasy materiały, ale również sprzęt laboratoryjny i maszyny produkcyjne, które wspierają naszych klientów w ich codziennej pracy. Rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie kompleksowego wsparcia technologicznego, dlatego zawsze stawiamy na rozwój i innowacje.

Zatrudniamy od 201 do 500 wykwalifikowanych pracowników, którzy są sercem naszej firmy. To dzięki ich zaangażowaniu i wiedzy możemy pochwalić się współpracą z największymi światowymi koncernami chemicznymi i oferować produkty najwyższej jakości. Nasze zaangażowanie w doskonałość potwierdza certyfikat ISO 9001:2015 oraz zaawansowane procedury gospodarki odpadami, które świadczą o naszym profesjonalizmie i trosce o środowisko.

Posiadamy w pełni wyspecjalizowany magazyn klasy A, co jest naszą przewagą konkurencyjną i gwarantuje bezpieczeństwo oraz odpowiednie warunki przechowywania materiałów. Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku, która jest wynikiem ciężkiej pracy, nieustannego dążenia do doskonałości i zrozumienia potrzeb naszych klientów.

W Torimex – Chemicals Ltd wierzymy, że sukces leży w ciągłym rozwoju i innowacjach. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy codziennie przekonują się o sile naszych produktów i usług. Razem możemy osiągnąć więcej.

Torimex-Chemicals Ltd. Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center magazyn

Oferty pracy Torimex-Chemicals Ltd. Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Torimex-Chemicals Ltd. Sp. z o.o.

Mapa Torimex-Chemicals Ltd. Sp. z o.o.

Siedziba główna

Torimex-Chemicals Ltd. Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Konstantynowie Łódzkim