Czy to Twoja firma?

Contec Sp. z o.o. praca

Konstantynów Łódzki

Od ponad dwóch dekad, my w Contec, z dumą wspieramy branżę konfekcyjną w Polsce i Europie, będąc liderem w sprzedaży maszyn szwalniczych, prasowalniczych i krojczych. Nasza siedziba znajduje się w sercu Konstantynowa Łódzkiego, skąd codziennie, z pasją i zaangażowaniem, tworzymy wartość dla naszych klientów.


Nasza oferta to nie tylko sprzedaż maszyn. To kompleksowe rozwiązania, które obejmują wyposażenie szwalni, sprzęt do prasowania, systemy CAD/CAM, a także szeroki wachlarz usług, w tym serwis, szkolenia pracowników i wsparcie technologiczne. Jesteśmy dumni, że nasze produkty, takie jak klejarki, drukarki, plotery, igły, krzesła, oświetlenie czy chemia przemysłowa, są synonimem innowacji i wysokiej jakości, co potwierdza nasza międzynarodowa obecność i nagrody branżowe.

Rozumiemy, że każdy klient ma unikalne potrzeby, dlatego oferujemy customizację, łączenie bezszwowe i automatyzację produkcji, aby sprostać najbardziej wyrafinowanym wymaganiom. Nasze innowacyjne technologie gwarantują ciągłość i wysoką jakość produkcji, co jest kluczowe dla sukcesu naszych partnerów.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który liczy od 51 do 200 pracowników, każdy z nas jest zaangażowany w dostarczanie produktów i usług, które pomagają naszym klientom rozwijać się i osiągać ich biznesowe cele. Nasza praca jest naszą pasją, a satysfakcja klientów jest dla nas największym wyróżnieniem.

Nasze usługi serwisowe wykraczają poza standardowe naprawy – zajmujemy się również naprawą cutterów oraz lagowarek, zapewniając kompleksowe wsparcie, które pozwala naszym klientom utrzymać ciągłość produkcji.

Jesteśmy dumni, że nasza ciężka praca i zaangażowanie zostały docenione przez branżę, co potwierdza nasze 2 miejsce wśród najlepszych dystrybutorów marki Bullmer na świecie. To wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem, że idziemy we właściwym kierunku.

W Contec wierzymy, że nasza przyszłość jest tak jasna jak nasza historia. Dziękujemy, że jesteście częścią naszej podróży i zapraszamy do dalszego wspólnego tworzenia historii sukcesu.

Contec Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia

Oferty pracy Contec Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Contec Sp. z o.o.

Mapa Contec Sp. z o.o.

Siedziba główna w Konstantynowie Łódzkim

Contec Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Konstantynowie Łódzkim