Czy to Twoja firma?

Dziecięcy Raj Marzena Molczyk praca

Radlna
Dziecięcy Raj Marzena Molczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Radlna
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Dziecięcy Raj Marzena Molczyk

Praca alert - powiadomienia

Praca Dziecięcy Raj Marzena Molczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Dziecięcy Raj Marzena Molczyk - oferty archiwalne

  • Opiekunka do przewozu dzieci do szkoły (o)

    Dziecięcy Raj Marzena Molczyk
    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: 5 lat doświadczenia w opiece nad dziećmi w przedszkolu lub szkole. Przewóz dzieci na terenie powiatu tarnowskiego. Praca od pon. - pt. w godz. 6.00-8.00, 14.00-16.00 - praca na 1/2 etatu. Wynagrodzenie 2 121 zł brutto. Kontakt: Dziecięcy Raj Marzena Molczyk, kontakt telefoniczny 665 299 283.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną