"MULTI-DECOR" sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

MULTI-DECOR sp. z o.o. praca

Karczew

"MULTI-DECOR" sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja it (informatyka) media / pr / reklama / marketing sprzedaż / zakupy

Oferty pracy "MULTI-DECOR" sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca "MULTI-DECOR" sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa "MULTI-DECOR" sp. z o.o.

Siedziba główna

"MULTI-DECOR" sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Bielsko-Biała
  4. Jelenia Góra
  5. Legnica
  6. Bydgoszcz
  7. Karczew
  8. Kraków
  9. Otwock
  10. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca "MULTI-DECOR" sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Koordynator Przedstawicieli Handlowych (Dolnośląskie, Mazowieckie)

    • Dolnośląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Multi-Decor Sp. z o.o. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem oferującym kompleksowe rozwiązania dystrybucji artykułów wykończenia wnętrz. Działamy na rynku polskim od 2002 roku i dzięki przemyślanym konceptom i niezawodnemu wykonaniu dynamicznie pozyskujemy nowych partnerów. Zadowolenie klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Naszym partnerom dostarczamy najnowsze trendy, sprawdzone produkty i bardzo dobry serwis przed i po sprzedażowy.

      Zakres obowiązków

      • utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

      • pozyskiwanie nowych klientów,

      • raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami,

      • rozwój sprzedaży,

      • współpraca z przedstawicielami handlowymi na rejonach,

      • monitorowanie trendów sprzedaży na rynku i współpraca przy opracowywaniu strategii sprzedaży,

      • przygotowywanie ofert i zamówień,

      • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami,

      • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

      Wymagania

      • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,

      • biegłość w MS Office,

      • min. 2 – letnie doświadczenie zawodowe w obszarze pracy w sprzedaży,

      • wysoka kultura osobista, dyspozycyjność,

      • silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów,

      • energia, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,

      • prawo jazdy kat. B,

      • mile widziane doświadczenie w segmencie produktów dekoracyjnych,

      • preferowane miejsce zamieszkania:

        Łódź, Piotrków Trybunalski, Warszawa, Kielce.

      Oferujemy

      • inspirującą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

      • ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji,

      • umowę o pracę,

      • stabilność zagwarantowaną dużą spółką macierzystą o profilu międzynarodowym,

      • pracę w młodym, dynamicznym zespole,

      • możliwość szkolenia i rozwoju,

      • narzędzia pracy.

Pracodawcy w Karczewie