Akord Fabryka Mebli M. Zając, W. Zając S.K.A.

Czy to Twoja firma?

Akord Fabryka Mebli M. Zając, W. Zając S.K.A. praca

Koprki

Meble Akord to firma rodzinna z pokolenia na pokolenie. Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją mebli wykonanych z płyty laminowanej oraz handlem artykułami wyposażenia wnętrz. Prowadzimy dystrybucję naszych produktów do klientów krajowych jak i zagranicznych. Nasze produkty są obecne już na wielu rynkach w całej Europie.

Akord Fabryka Mebli M. Zając, W. Zając S.K.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna obsługa klienta / call center produkcja / przemysł księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Akord Fabryka Mebli M. Zając, W. Zając S.K.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Akord Fabryka Mebli M. Zając, W. Zając S.K.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Akord Fabryka Mebli M. Zając, W. Zając S.K.A.

Siedziba główna

Akord Fabryka Mebli M. Zając, W. Zając S.K.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Akord Fabryka Mebli M. Zając, W. Zając S.K.A. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji - Pakowacz / Pakowaczka

    • Koprki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 350-6 850 zł / mies.
    • Dynamiczny rozwój sprawia, że do naszego zespołu dołączają nowe ambitne osoby. Może to właśnie na Ciebie czekamy. Dołącz do naszego Zespołu!

      Zakres obowiązków

      • Pakowanie elementów mebli, według ustalonego standardu

      • Wizualne sprawdzenie jakości pobranego materiału

      • Obsługa podstawowych narzędzi ręcznych

      • Dbanie o stanowisko pracy

      Wymagania

      • kultura osobista

      • zaangażowanie i chęć do pracy

      • umiejętność szybkiego uczenia się i poszerzania wiedzy

      • dobra organizacja pracy

      • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      • sumienność

      • dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Praca w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku – branża meblarska

      • Program motywacyjny i możliwy dalszy rozwój

      • Komfortową atmosferę pracy w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

      • Możliwość rozwoju i premii w zależności od zaangażowania w wykonaną pracę

      • Stabilne wynagrodzenie płatne zaraz po zakończeniu miesiąca pracy

      • Dodatki świąteczne

      • Umowę o Prace z pełnymi świadczeniami!

      • Stawka w Ogłoszeniu jest stawką Brutto

Pracodawcy w Koprkach