Czy to Twoja firma?

Pro-Business digital printing sp. z o.o. praca

Łódź

Witaj! Jesteśmy Pro-Business Digital Printing, innowacyjną firmą z siedzibą w sercu Polski, w przemysłowej i kreatywnej Łodzi. Nasza działalność osadzona jest głęboko w dynamicznie rozwijającej się branży wydawniczej, gdzie codziennie łączymy pasję do druku z najnowszymi technologiami.

Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą naszą historią czy misją, które kształtują naszą firmę, to z pewnością możemy opowiedzieć o naszym zaangażowaniu w dostarczanie usług najwyższej jakości. Nasze doświadczenie i umiejętności pracowników są fundamentem, na którym budujemy naszą markę, i stanowią o naszej innowacyjności oraz przewadze konkurencyjnej.

W Pro-Business digital printing stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie naszych usług, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Choć nie dysponujemy informacjami o naszych certyfikatach bezpieczeństwa i jakości, to doświadczenie naszego zespołu pozwala nam wierzyć, że każde zlecenie jest realizowane z największą starannością i dbałością o detale.

Nasza oferta, choć nieopisana w szczegółach, jest szeroka i elastyczna, dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferując rozwiązania, które nie tylko odpowiadają aktualnym trendom, ale również wyznaczają nowe kierunki w branży wydawniczej.

W Pro-Business digital printing jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Każdy projekt traktujemy jako szansę, aby pokazać naszą pasję i zaangażowanie w tworzenie wartości dla naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy zaufali naszej profesjonalności i doświadczeniu.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje potrzeby i razem tworzyć piękno w świecie druku cyfrowego.

Pro-Business digital printing Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna

Oferty pracy Pro-Business digital printing Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pro-Business digital printing Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Pro-Business digital printing Sp. z o. o.

Siedziba główna

Pro-Business digital printing Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Pro-Business digital printing Sp. z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Łódź
  4. Poddębice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Pro-Business digital printing Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Operator maszyn-operator urządzeń introligatorskich

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 600-5 600 zł / mies.
    • Firma zatrudniająca ok 100 pracowników poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

      Operator Urządzeń Introligatorskich

      lokalizacja: Widzew, okolice giełdy samochodowej,

      Zakres obowiązków

      - pomoc w bieżącym przygotowaniu materiałów produkcyjnych zgodnie z założonym planem produkcji,

      - praca z maszynami poligraficznymi (krajarki do papieru, urządzenia do oprawy zeszytowej) w dziale introligatorni - do przyuczenia pod nadzorem doświadczonych pracowników,

      Wymagania

      - podstawowej obsługa komputera,

      - gotowości do pracy fizycznej,

      - gotowości do pracy w systemie trzy zmianowym 5 dni w tygodniu , czasem trafia się 1 zmiana w sobotę,

      Oferujemy

      - umowę o pracę, bezpośrednio u docelowego pracodawcy,

      - stałe zatrudnienie,

      - miłą atmosferę i dobre warunki pracy,

      - produkcja czysta, brak ciężkich warunków pracy,

      - niezbędne narzędzia do wykonywanych zadań,

      - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do jakości wykonywanych zadań,

      - premia motywacyjna rozliczana co 4 miesiace

      - dodatek do godzin nocnych: 40%

      - dodatek do nadgodzin: 100% (nadgodziny występują głównie w soboty),

      - dodatkowe wynagrodzenie za gotowość do pracy w sobotę.

      - Karty MultiSport + dodatkowe bonusy.

Pracodawcy w Łodzi