Enamor Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Enamor sp. z o.o. praca

Gdynia

Od ponad trzech dekad Enamor Sp. z o.o. z dumą wyznacza kurs innowacji w sercu Gdyni, będąc kluczowym graczem w branży gospodarki morskiej oraz przemysłu obronnego. Nasza historia rozpoczęła się w 1989 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą pasję do morza i technologii, tworząc produkty i usługi, które nie tylko odpowiadają na potrzeby naszych klientów, ale również wyprzedzają oczekiwania rynku.

Specjalizujemy się w produkcji własnych systemów elektroniki i automatyki morskiej, które są sercem każdej nowoczesnej jednostki pływającej. Nasze systemy bezpieczeństwa dla Ochrony Infrastruktury Krytycznej stanowią gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa, które są nieocenione zarówno na morzu, jak i na lądzie. Dzięki naszym dostawom systemów nawigacji, łączności morskiej i hydroakustyki, zapewniamy, że każda podróż morska jest dokładnie monitorowana i bezpieczna.

Jesteśmy również dumni z naszej oferty wyposażenia ośrodków szkoleniowych w symulatory i trenażery, które przygotowują przyszłe pokolenia marynarzy do wyzwań, jakie niesie ze sobą praca na morzu. Nasz serwis obejmuje szeroki zakres działań – od nawigacji, przez łączność, aż po automatykę i elektronikę. Zarządzanie budową jednostek pływających, ekspertyzy techniczne oraz prace badawczo-rozwojowe to kolejne obszary, w których wyznaczamy standardy branżowe.

Jakość i innowacyjność to dla nas nie tylko hasła marketingowe, ale realne wartości potwierdzone certyfikatami zgodności Systemu Zarządzania Jakością z normami PN-EN ISO 9001-2015 oraz NATO AQAP 2110:2016. Te prestiżowe wyróżnienia są świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów i usług najwyższej klasy.

Nasza międzynarodowa obecność to dowód na to, że Enamor Sp. z o.o. jest marką rozpoznawalną i cenioną zarówno w kraju, jak i za granicą. Współpracujemy z renomowanymi firmami, dzięki czemu nasze rozwiązania są dostępne na wielu rynkach światowych.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, co potwierdzają nasze certyfikaty bezpieczeństwa, w tym Koncesja na obrót bronią i amunicją oraz Certyfikat Akredytacji Bezpieczeństwa Fizycznego i Technicznego. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że współpracują z firmą, która stawia na pierwszym miejscu ochronę ich interesów.

W Enamor Sp. z o.o. wierzymy, że nasza przyszłość na morzu jest tak jasna, jak fale odbijające światło gwiazd. Zapraszamy do współpracy i wspólnego kształtowania bezpiecznej i innowacyjnej przyszłości na morzu.

Enamor Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika obsługa klienta / call center logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Enamor Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Enamor Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Karta Multisport
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa Enamor Sp. z o.o.

Siedziba główna

Enamor Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdynia
  2. Warszawa
  3. Zielona Góra
  4. Żywiec

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Enamor Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Inżynier Zdalnego Wsparcia Klientów

    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Samodzielne prowadzenie obsługi klientów na poziomie produktów własnych firmy
      • Prowadzenie kontaktu z klientem w kierunku rozpoznania technicznego i usunięcia usterki
      • Wykonywanie zadań w ramach działalności utrzymania w sprawności komputerowych rozwiązań bazodanowych z rejestracją sygnałów pomiarowych na statku

      Wymagania

      Jeśli:

      • Posiadasz wykształcenie w jednej ze specjalności:
        • nawigacja morska
        • elektronika lub radioelektronika
        • telekomunikacja
      • Posiadasz doświadczenie w branży morskiej, stoczniowej lub sektorze stoczniowo-portowym
      • Nie sprawia Ci trudności bezpośredni kontakt z klientem w celu udzielenia wsparcia technicznego
      • Komunikatywnie władasz językiem angielskim w mowie i piśmie
      • Sprawnie posługujesz się dokumentacją techniczną z zakresu elektroniki
      • Posiadasz kompetencje analityczne i jasnego formułowania wniosków
      • Chętnie i łatwo przyswajasz nową wiedzę z dziedziny nowoczesnych technologii
      • Posługujesz się biegle komputerem i podstawowymi narzędziami pakietu Microsoft Office (mile widziane podstawowe umiejętności i wiedza z zakresu działania skomputeryzowanych systemów do zbierania danych)

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
      • Przyjazną atmosferę w młodym, zgranym i otwartym zespole
      • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia w kontaktach z krajowymi i międzynarodowymi kooperantami
      • Udział w szkoleniach
      • Pełne wsparcie członków zespołu w okresie wdrożeniowym
      • Możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań
      • Pakiet Medyczny Medicover, kartę Multisport, spotkania integracyjne
      • Miłą atmosferę pracy w zespole o zróżnicowanych kompetencjach

Pracodawcy w Gdyni