Czy to Twoja firma?

Adam Krompiewski praca

Drawsko Pomorskie
Adam Krompiewski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Drawsko Pomorskie
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Adam Krompiewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Adam Krompiewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Technik RTG

    Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna PUM SP. Z O.O.
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    Dodana

Praca Adam Krompiewski - oferty archiwalne

  • Opiekun/-ka osoby niepełnosprawnej

    Adam Krompiewski
    • Drawsko Pomorskie
    • Zakres obowiązków

      Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: null
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 500 PLN

Pracodawcy w Drawsku Pomorskim