Kingspan Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Kingspan sp. z o.o. praca

Lipsko

Firma Kingspan znajduje się w Lipsku. Oferuje Państwu nowoczesne płyty warstwowe, które zapewniają nie tylko doskonałą termoizolację, ale także ochroną przeciwpożarową. Dostarcza systemy, które są lekkie, proste w montażu oraz estetycznie wykończone. W ofercie znajdą Państwo dachowe oraz ścienne płyty warstwowe, w tym płyty z wełny mineralnej oraz rdzeniem QuadCore, IPN. Oferta firmy to też systemy barier ochronnych oraz akcesoria do płyt warstwowych. Do systemów ściennych poleca zakup rynien okapowych, obróbek blacharskich lub płotków śniegowych. Dysponuje też żaluzjami, listwami maskującymi oraz narożnikami prefabrykowanymi. Więcej informacji na stronie internetowej firmy.

Kingspan Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Kingspan Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kingspan Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce w pracy
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa Kingspan Sp. z o.o.

Siedziba główna

Kingspan Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Rzeszów
  3. Wrocław
  4. Gdańsk
  5. Lublin
  6. Katowice
  7. Lipsko
  8. Łódź
  9. Czarnków
  10. Ilza

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Kingspan Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Lipsko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Chcesz być częścią zespołu, który tworzy solidne, dobrej jakości produkty? Mamy dla Ciebie propozycję!

      Właśnie otworzyliśmy rekrutację na stanowisko Pracownika Produkcyjnego.

      Oferujemy Ci stabilne zatrudnienie, miejsce, gdzie Twój wkład jest ceniony, a także możliwość nauki i rozwoju!

      Zakres obowiązków

      Twoje zadania będą obejmować:

      • Nadzór nad procesem produkcji i utrzymanie porządku na stanowisku pracy
      • Dbałość o stan techniczny maszyn oraz wykonywanie drobnych napraw
      • Kontrola jakości naszych produktów i szybka reakcja na ewentualne problemy
      • Zarządzanie materiałami do produkcji - ich pobieranie i kontrola jakości
      • Dokładne rozliczanie używanych materiałów

      Wymagania

      Czego oczekujemy od Ciebie?

      • Minimum zasadniczego wykształcenia zawodowego
      • Umiejętności pracy w zespole i gotowości do nauki
      • Zaangażowania i sumienności
      • Dyspozycyjności

      Oferujemy

      Co dla Ciebie mamy?

      • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z solidną reputacją
      • Pakiet benefitów: Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną
      • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i kursach
      • Realną możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

      Zainteresowany? Nie zwlekaj! Wyślij swoje zgłoszenie na adres rekrutacja@kingspan.com i dołącz do naszego zgranego zespołu Kingspan w Lipsku!

Pracodawcy w Lipsku