ANWIS Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

ANWIS Sp. z o.o. praca

Włocławek

Od ponad czterech dekad jesteśmy z Wami, dostarczając innowacyjne rozwiązania, które chronią przed słońcem i zapewniają prywatność w Waszych domach i biurach. ANWIS, z siedzibą we wspaniałym Włocławku, rozpoczął swoją przygodę w 1979 roku, dzięki wizji i determinacji naszego założyciela, Antoniego Wiśniewskiego. Od tamtego czasu nieustannie się rozwijamy, zmieniając logo i rozbudowując przedsiębiorstwo, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów.

Jesteśmy dumni, że zajmujemy pozycję lidera w branży osłon przeciwsłonecznych w Polsce, a nasze produkty, takie jak żaluzje poziome, rolety Fantazja, czy innowacyjne żaluzje plisowane Evie, zdobywają uznanie na całym świecie. Nasze rozwiązania są dostępne w ponad 40 krajach, a nasza ekspansja na rynki niemieckie i holenderskie świadczy o globalnym zasięgu i zaufaniu, jakim nas obdarzają klienci.

Nasza oferta to nie tylko produkty, ale także wsparcie doradcze, wycena i montaż realizowane przez sieć sprzedaży ANWIS. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego nie prowadzimy sprzedaży detalicznej – zamiast tego stawiamy na indywidualne podejście i profesjonalne doradztwo.

Innowacyjność i jakość to fundamenty, na których budujemy naszą markę. Nasze systemy żaluzji plisowanej Evie oraz dwukierunkowej żaluzji aluminiowej Juun to przykłady naszej kreatywności i dążenia do doskonałości. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, możemy zagwarantować, że każdy produkt będzie służył niezawodnie przez co najmniej 36 miesięcy. Jakość naszych osłon potwierdzają normy ISO 9001:2015 oraz liczne atesty i certyfikaty.

Jako część Grupy WAREMA, cieszymy się stabilnością finansową i dostępem do światowej klasy technologii, co przekłada się na naszą konkurencyjność. Nasza wykwalifikowana kadra, własna technologia produkcyjna oraz terminowość dostaw to nasze atuty, które pozwalają nam wyznaczać standardy w branży.

W ANWIS, każdy dzień to nowa strona w naszej historii, którą piszemy z myślą o Was – naszych klientach. Zapraszamy do świata, w którym innowacja spotyka się z funkcjonalnością, a jakość idzie w parze z estetyką. Razem twórzmy przestrzenie, które inspirują.

ANWIS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) obsługa klienta / call center inżynieria / technologia / technika badania i rozwój praca fizyczna

Oferty pracy ANWIS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANWIS Sp. z o.o.

Mapa ANWIS Sp. z o.o.

Siedziba główna

ANWIS Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Włocławek
  3. Bielsko-Biała
  4. Grudziądz
  5. Katowice
  6. Gdańsk
  7. Lipno
  8. Gdynia
  9. Kalisz
  10. Malbork

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ANWIS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Programista

    • Włocławek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Udział w projekcie wdrożenia nowego systemu ERP w chmurze a następnie jego rozwój i automatyzacja procesów biznesowych,
      • Budowanie i rozwój systemów informatycznych w firmie m.in. EDI, BI, workflow,
      • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów i incydentów użytkowników,
      • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

      Wymagania

      • Doświadczenie w programowaniu minimum w jednym z języków programowania obiektowego np: Java, C#, Python,
      • Znajomość SQL i PL/SQL,
      • Doświadczenia z systemami klasy ERP w ich wdrażaniu lub rozwoju,
      • Znajomość architektury systemów IT oraz zagadnień związanych z integracją systemów,
      • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów, proaktywna postawa,
      • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne).

      Mile widziane:

      • Doświadczenie w pracy z systemami klasy workflow (EOD-Elektroniczny Obieg Dokumentów),
      • Znajomość Power BI,
      • Podstawowa znajomość Javascript, Typescript, PowerShell,
      • Znajomość platformy chmurowej AWS lub Azure,
      • Znajomości języka angielskiego umożliwiającą komunikację w zakresie zagadnień technicznych.

      Oferujemy

      • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • Umowę o pracę na pełny etat, od poniedziałku do piątku, możliwość pracy hybrydowej (do 50%)
      • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię regulaminową,
      • Dodatkowe świadczenia z ZFŚS,
      • Ubezpieczenie na życie,
      • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
      • Dofinansowanie karty Multisport,
      • Pracownicze Plany Kapitałowe,
      • Zniżki na firmowe produkty,
      • Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy,
      • Przyjazną atmosferę pracy,
      • Inicjatywy dobroczynne.

Pracodawcy w Włocławku