Stalgast Radom sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Stalgast Radom sp. z o.o. praca

Radom

Od ponad trzech dekad STALGAST tworzy historię polskiej gastronomii, dostarczając rozwiązania, które definiują nowoczesne kuchnie. Nasza podróż rozpoczęła się w 1990 roku, a nasze korzenie są głęboko zakorzenione w rodzinnych tradycjach i pasji do doskonałości. Jesteśmy dumni, że nasze meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej, zmywarki, ciągi grzewcze i wydawcze, a także akcesoria z tworzyw sztucznych są wyznacznikiem jakości i innowacji.

W STALGAST, każdy produkt jest świadectwem naszego zaangażowania w ekologiczne i progresywne podejście do produkcji. Nasze nowoczesne hale produkcyjne, które rozpoczęły działalność w 2020 roku, oraz Centrum Logistyczne w Radomiu, są sercem firmy, gdzie ponad 7500 produktów jest gotowych do wysyłki w dniu zamówienia. To dzięki temu, nasi klienci mogą liczyć na szybką i sprawną obsługę.

Jako lider na polskim rynku gastronomicznym, zatrudniamy ponad 450 wykwalifikowanych pracowników, którzy są fundamentem naszego sukcesu. Nasza europejska czołówka pozycja to wynik nie tylko naszej oferty, ale również wiedzy i doświadczenia naszego zespołu. Współpracujemy z ekspertami kulinarnymi, aby nasze doradztwo produktowe było zawsze na najwyższym poziomie, a montaż i serwis urządzeń odbywał się z należytą precyzją i dbałością o szczegóły.

Nasze produkty są rozpoznawalne zarówno w Polsce, jak i za granicą, co świadczy o ich niezawodności i zaufaniu, jakim nas obdarzają klienci. W STALGAST, każdy dzień to nowy rozdział w dążeniu do doskonałości, a nasza historia jest ciągle pisana dzięki zaufaniu i satysfakcji naszych klientów.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia przyszłości gastronomii, gdzie jakość, innowacyjność i profesjonalizm idą w parze z ekologicznym podejściem i pasją do doskonałości. Razem możemy więcej, a nasze produkty są tego najlepszym dowodem.

Stalgast Radom sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ślusarz Radom
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Stalgast Radom sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stalgast Radom sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Stalgast Radom sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Lublin
  3. Radom
  4. Zabrze
  5. Katowice
  6. Kielce
  7. Łódź
  8. Oborniki
  9. Ozarów Mazowiecki
  10. Lipsko

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Stalgast Radom sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Ślusarz / Spawacz TIG 141

    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma Stalgast zatrudni na stałe pracowników na stanowiskach: Ślusarz - Spawacz

      Praca od zaraz na bardzo dobrych warunkach zatrudnienia.

      CV można składać również osobiście w biurze firmy Stalgast w Radomiu, przy ul. Inwestycyjnej 15

      Zakres obowiązków

      • spawacz - spawanie elementów ze stali nierdzewnej metodą TIG 141
      • ślusarz - obróbka mechaniczna detali do produkcji mebli i urządzeń

      Wymagania

      • mile widziane doświadczenie w przemyśle metalowym na stanowiskach produkcyjnych
      • dyspozycyjność

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • atrakcyjne wynagrodzenie w systemie zadaniowo-premiowym
      • mmożliwość podwyższenia i rozszerzenia kwalifikacji

Pracodawcy w Radomiu