Czy to Twoja firma?

SUN BABY sp. z o.o. praca

Piła

Witajcie w świecie Sun Baby, gdzie każdy dzień to nowa przygoda w krainie dziecięcych marzeń. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej Pile, a naszą pasją jest tworzenie produktów, które towarzyszą maluchom od pierwszych dni życia. Jesteśmy dumni, że nasze łóżeczka turystyczne, maty edukacyjne, leżaczki, krzesełka do karmienia, chodziki, karuzele, a także rowerki trójkołowe, biegowe i BMX, zdobywają serca dzieci i zaufanie rodziców.

Nasze produkty wyróżniają się na rynku dzięki unikalnym funkcjom i nietuzinkowemu wzornictwu, które łączą w sobie wysoką jakość i atrakcyjną cenę. Zawsze słuchamy głosu naszych klientów i nieustannie ulepszamy naszą ofertę, aby spełniać ich oczekiwania. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności, jaką niesie za sobą troska o środowisko naturalne, dlatego wprowadziliśmy "eko" inicjatywy, takie jak produkty wykonane z drewna oraz farby przyjazne dla środowiska, a także zmieniliśmy nasze opakowania na ekologiczne.

W SUN BABY zależy nam na tym, aby wspierać rodziców w każdym aspekcie opieki nad dziećmi. Dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo oraz usługę Paczka w Weekend, dzięki której nasze produkty mogą dotrzeć do Was jeszcze szybciej. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w innowacje i jakość przekłada się na wyjątkowe doświadczenia dla najmłodszych i ich rodzin.

Zapraszamy do świata Sun Baby, gdzie każdy produkt jest krokiem w stronę radosnego i zdrowego rozwoju Waszych dzieci. Razem z nami budujcie ich szczęśliwą przyszłość.

SUN BABY sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy SUN BABY sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SUN BABY sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SUN BABY sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
SUN BABY sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Piła
  2. Warszawa
  3. Poznań
  4. Zielona Góra
  5. Bydgoszcz
  6. Głogów
  7. Kraków
  8. Wałcz
  9. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SUN BABY sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Księgowa/księgowy ds. sprzedaży e-commerce

    • Piła
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe,średnie ogólnokształcące,średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, min. 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale księgowości, znajomość przepisów podatkowych dotyczących sprzedaży e-commerce, mile widziana znajomość programu Comarch Optima lub Comarch XL, umiejętność pracy w zespole i komunikatywność, dokładność, skrupulatność oraz odpowiedzialność.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 4242 zł brutto miesięcznie, zależne od posiadanego doświadczenia zawodowego, kwalifikacji i umiejętności osoby.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pile