Mera Bellows Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Mera Bellows sp. z o.o. praca

Wiązowna

Od ponad sześciu dekad jesteśmy dumni z bycia częścią dynamicznie rozwijającej się branży lotniczej. Nasza historia rozpoczęła się w 1956 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje i poszerzamy ofertę. Jesteśmy Mera Bellows Sp. z o.o., liderem w produkcji najwyższej jakości bezszwowych mieszków metalowych i cienkościennych tulei, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach przemysłu.

Nasza siedziba w Wiązownie, w sercu Mazowsza, jest miejscem, gdzie inżynierowie i specjaliści ds. kontroli jakości, w sumie około 110 osób, codziennie dążą do perfekcji. Nasze produkty, w tym metalowe mieszki, bezszwowe mieszki z mosiądzu, brązu, stali nierdzewnej, brązu berylowego i innych stopów, a także rury o wysokiej dokładności, są wynikiem pasji i zaangażowania każdego z nas.

Jesteśmy dumni z naszych innowacyjnych technologii głębokiego tłoczenia, które umożliwiają nam produkcję mieszków o niespotykanych gdzie indziej niskich grubościach ścianek. To właśnie dzięki nim nasze produkty wyróżniają się na rynku i są cenione przez klientów w całej Europie oraz za oceanem, gdzie dzięki naszemu partnerowi w Stanach Zjednoczonych zdobywamy coraz większe uznanie.

Nasze zaangażowanie w jakość i ochronę środowiska potwierdzają certyfikaty ISO14001 i ISO9001. Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych procesów, aby zapewnić naszym klientom produkty, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają ich oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że nasza przewaga konkurencyjna wynika również z wielojęzyczności naszych przedstawicieli, którzy płynnie posługują się językiem angielskim, polskim i niemieckim, oraz z zastosowania ekologicznych technologii.

W Mera Bellows wierzymy, że nasza przyszłość jest tak elastyczna jak produkowane przez nas mieszki. Dzięki ciągłej innowacji, dbałości o szczegóły i niezachwianej jakości, jesteśmy gotowi na wyzwania nowych dekad i zmieniające się potrzeby naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i umiejętnościom. Razem możemy osiągnąć więcej.

Mera Bellows Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Mera Bellows Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mera Bellows Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mera Bellows Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Otwock
  3. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Mera Bellows Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Ustawiacz

    • Wiązowna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Ustawianie przyrządów produkcyjnych typu tłoczniki, wykrojniki na prasach hydraulicznych i mechanicznych
      • Ustawianie kaset formujących na prasach hydraulicznych
      • Pobieranie przyrządów produkcyjnych wypożyczalni narzędzi
      • działanie w zgodzie z przepisami technicznymi, BHP, jakościowymi i standardami firmy
      • współpraca z innymi działami w celu zachowania płynności produkcji

      Wymagania

      • znajomość obsługi pras hydraulicznych i mechanicznych
      • wykształcenie o profilu technicznym
      • mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu napraw, konserwacji przyrządów produkcyjnych
      • otowość do pracy w systemie zmianowy
      • znajomość rysunku technicznego
      • Dodatkowe oczekiwania : uprawnienia prowadzenia wózków widłowych

      Oferujemy

      • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

    • Wiązowna

      • usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz zapobieganie ich występowaniu
      • wykonywanie przeglądów , operacji konserwacyjnych i zapobiegawczych zgodnie z procedurami
      • przygotowywanie maszyn i urządzeń do procesu produkcji

      Wymagania

        • wykształcenie o profilu mechanicznym, elektrotechnicznym
        • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
        • praktyczne doświadczenie w przeprowadzaniu napraw, konserwacji pras hydraulicznych, mimośrodowych i innych maszyn
        • umiejętności analizy schematów hydraulicznych i dokumentacji technicznej
        • umiejętność pracy na maszynach skrawających
        • uprawnienia prowadzenia wózków widłowych
        • uprawnienia spawania elektrycznego
        • mile widziana znajomość pneumatyki automatyki przemysłowej
        • gotowość do pracy w systemie zmianowym

      Oferujemy

Pracodawcy w Wiązownie