Czy to Twoja firma?

MADEJ WRÓBEL sp. z o.o. praca

Uniszki-Cegielnia

W sercu Rudy Śląskiej, tam gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, narodziła się nasza historia. Od 1992 roku, dwie rodziny - Madej i Wróbel - z pasją tworzą wyjątkowe wędliny, które dziś są synonimem smaku i jakości. Jako część Grupy Dworakowski, jesteśmy dumni, że możemy się zaliczać do czołowych producentów wędlin w naszym pięknym kraju.

W Madej Wróbel, każdy dzień to nowe wyzwanie i okazja, by dostarczać naszym klientom ponad 100 różnorodnych produktów. Od kiełbas przez wędzonki, aż po wyroby garmażeryjne - wszystko tworzone z dbałością o detale, które przekładają się na niezapomniane doznania smakowe. Nasze wędliny, doprawione kolendrą, gorczycą i pieprzem, to nasza wizytówka, która wyróżnia nas na tle konkurencji.

Jesteśmy firmą z polskim sercem i polskim kapitałem, co oznacza, że każdy zakupiony u nas produkt wspiera rodzimą gospodarkę. Zatrudniamy od 501 do 1000 pracowników, którzy każdego dnia wkładają całe swoje zaangażowanie w to, by nasze wędliny były synonimem najwyższej jakości. To właśnie dzięki nim zdobyliśmy 5 branżowych nagród, które są potwierdzeniem naszego kunsztu.

Jakość i bezpieczeństwo to dla nas priorytety. Nasze produkty spełniają rygorystyczne normy, co zapewnia spokój ducha naszym klientom. A nasza obecność na Międzynarodowych Targach Przemysłu Spożywczego Anuga 2023 to dowód na to, że nasze ambicje wykraczają poza granice kraju.

W MADEJ WRÓBEL wierzymy, że tradycja i nowoczesność mogą iść w parze. Dzięki temu, co robimy, polskie wędliny zyskują międzynarodowe uznanie, a my możemy z dumą dzielić się naszą pasją z coraz szerszym gronem smakoszy. Zapraszamy do świata wyjątkowych smaków, które tworzymy z myślą o Tobie.

MADEJ WRÓBEL sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna wytwórstwo / rzemiosło produkcja / przemysł

Oferty pracy MADEJ WRÓBEL sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MADEJ WRÓBEL sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MADEJ WRÓBEL sp. z o.o.

Siedziba główna

MADEJ WRÓBEL sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
MADEJ WRÓBEL sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bydgoszcz
  3. Belzyce
  4. Olsztyn
  5. Opoczno
  6. Szczecin
  7. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MADEJ WRÓBEL sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Młodszy specjalista ds. kontroli jakości

    • Uniszki-Cegielnia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, głównie Excel
      • Inne wymagania: mile widziane doswiadczenie na podobnym stanowisku,
        książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Uniszkach-Cegielni