Czy to Twoja firma?

ZASTROVA, a.s. praca

Niedzica

Jesteśmy ZASTROVA, a.s., dumni z naszej pozycji jako specjalistów w dziedzinie produkcji zváraných komponentov dla branży kolejowej i drogowej. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej Spiskiej Starej Wsi na Słowacji, gdzie nasze zakłady produkcyjne tętnią życiem, tworząc innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów.

Nasze produkty to serce naszej działalności. Specjalizujemy się w produkcji zváraných komponentov dla koľajových a cestných nákladných vozidiel, co obejmuje zarówno solidne oceľové konštrukcie, jak i funkcjonalne kovové kontajnery. Nie ograniczamy się jednak do tego – nasz asortyment rozszerza się o różnorodne typy návesov przeznaczone dla prístavov, części do vagónov, a także tlakové nádoby, które znajdują zastosowanie w systemach vzduchové tlakové brzdy. Każdy produkt, który opuszcza nasze hale produkcyjne, jest świadectwem naszego zaangażowania w jakość i precyzję.

Innowacja i efektywność energetyczna to dla nas nie tylko hasła marketingowe, ale realne działania, które podejmujemy na co dzień. Dzięki modernizacji naszego parku maszynowego i organizacji produkcji, nieustannie podnosimy standardy efektywności i jakości. Nasza prevažujúca technológia, zváranie v ochrannej atmosfére, stanowi o naszej konkurencyjnej przewadze i pozwala na tworzenie wyjątkowych produktów, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W ZASTROVA, a.s., jesteśmy dumni z naszej zdolności do tworzenia rozwiązań, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania branży. Jesteśmy zaangażowani w rozwój i doskonalenie każdego aspektu naszej działalności, co pozwala nam nieustannie się rozwijać i utrzymywać silną pozycję na rynku.

Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze produkty i usługi mogą wspierać Twój biznes. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla branży transportowej.

ZASTROVA, a.s. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spawacz Niedzica
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ZASTROVA, a.s.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZASTROVA, a.s.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Owoce w pracy
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ZASTROVA, a.s.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Kraków
  3. Gdańsk
  4. Gorlice
  5. Nowy Sącz
  6. Poznań
  7. Rzeszów
  8. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZASTROVA, a.s. - oferty archiwalne

  • Spawacz / operator CNC

    • Słowacja
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma ZASTROVA zajmuje się produkcją elementów spawanych, podzespołów do wagonów i naczep do ciągników siodłowych oraz produkcją zbiorników ciśnieniowych.
      Istniejemy na rynku od ponad 40 lat.
      Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.
      Zatrudniamy około 280 pracowników.
      Oferujemy stałą współpracę i rzetelne podejście kierownictwa firmy.

      Dostępne stanowiska pracy:
      - Spawacz (STN EN ISO 9606-1; metoda 135 - MAG),
      - Operator CNC

      Zakres obowiązków

      • Spawanie,
      • Szczepienie - montaż.

      Wymagania

      • Wykształcenie adekwatne do stanowiska pracy,
      • Mile widziane doświadczenie na stanowisku,
      • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

      Oferujemy

      • Długoterminowe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • Udział w szkoleniach dokształcających,
      • Przyuczenie do pracy na stanowisku,
      • Pracę w młodym zespole,
      • Benefity pracownicze,
      • Bony urlopowe,
      • Premie za frekwencję i wyniki pracy,
      • Odzież roboczą i ochronną.