Czy to Twoja firma?

TRIOL-POLAND sp. z o.o. praca

Błonie

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnymi pionierami w dziedzinie produkcji urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Nasza historia rozpoczęła się w 1993 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy się, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania, które wspierają naszych klientów i partnerów w ich codziennej pracy. Nasza siedziba główna znajduje się w malowniczym Ostrówku, gdzie wraz z zespołem liczącym od 501 do 1000 wykwalifikowanych pracowników tworzymy produkty, które są synonimem niezawodności i efektywności.


W naszej ofercie znajdziesz napędy o zmiennej prędkości, niskonapięciowe i średnionapięciowe napędy o zmiennej częstotliwości, sprzęt powierzchniowy i głębinowy, odwiertowe systemy pomiarowe, liniowe elektryczne pompy zanurzeniowe oraz oprogramowanie. Każdy z tych produktów został zaprojektowany z myślą o wydajności, dzięki czemu możesz liczyć na doskonałe wyniki w każdych warunkach.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do innowacji. Nasze produkty są wyposażone w specjalnie zaprojektowane autorskie algorytmy, które zapewniają idealne dopasowanie do potrzeb wydajnej produkcji. Dzięki temu nasze rozwiązania są nie tylko skuteczne, ale także intuicyjne w obsłudze.

Nasza misja to nie tylko dostarczanie produktów najwyższej jakości, ale także budowanie trwałych relacji z naszymi klientami poprzez kompletny system wyspecjalizowanych działań. Dążymy do tego, aby każde doświadczenie z naszą marką było wyjątkowe i przekraczało oczekiwania.

Rozumiemy, jak ważne jest posiadanie silnych partnerstw na całym świecie. Dlatego też poszukujemy dealerów i producentów OEM w ponad 50 krajach, aby nasze innowacyjne rozwiązania były dostępne dla jak najszerszego grona odbiorców.

W Triol Corporation wiemy, że zaufanie naszych klientów to podstawa naszego sukcesu. Dlatego każdego dnia pracujemy na to zaufanie, dostarczając produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania. Zapraszamy Cię do poznania naszej historii, naszych produktów i naszej pasji do innowacji. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość.

TRIOL-POLAND sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy TRIOL-POLAND sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TRIOL-POLAND sp. z o.o.

Mapa TRIOL-POLAND sp. z o.o.

Adres rejestrowy

TRIOL-POLAND sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
TRIOL-POLAND sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wegrów
  3. Kraków
  4. Wyszków
  5. Poznań
  6. Wrocław
  7. Bydgoszcz
  8. Łódź
  9. Katowice
  10. Lublin

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Błoniach