Czy to Twoja firma?

Mebgroup sp. z o.o. praca

Zakrzów

Witaj, pozwól, że opowiem Ci historię naszej firmy, Mebgroup sp. z o.o., która jest kwintesencją pasji do tworzenia wyjątkowych mebli. Nasza podróż rozpoczęła się w 2019 roku w malowniczym Zakrzowie, gdzie do dziś kultywujemy tradycję rzemieślniczą, łącząc ją z nowoczesnym wzornictwem.


Specjalizujemy się w produkcji pozostałych mebli, co oznacza, że każdy projekt traktujemy jako wyzwanie, aby stworzyć coś unikatowego, coś, co wyróżni się na tle standardowych rozwiązań dostępnych na rynku. Nasze produkty są odzwierciedleniem indywidualnych potrzeb i gustów naszych klientów, a nasza elastyczność pozwala na realizację nawet najbardziej nietypowych zamówień.

Choć nie mogę podzielić się konkretnymi szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy wartości, które wyznajemy, chcę, abyś wiedział, że każdy mebel wychodzący spod naszych rąk jest wynikiem zaangażowania i dbałości o detale. Dążymy do tego, by nasze produkty były nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i trwałe.

W Mebgroup sp. z o.o. łączymy tradycję z nowoczesnością, a nasze doświadczenie i umiejętności rzemieślnicze pozwalają nam tworzyć meble, które z powodzeniem znajdują swoje miejsce w domach i przestrzeniach komercyjnych. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne projekty, które pozwolą nam pokazać światu piękno i jakość polskiego rzemiosła meblarskiego.

Zapraszamy do śledzenia naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i kreatywności. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale i inspirująca.

Mebgroup sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja wytwórstwo / rzemiosło sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Mebgroup sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mebgroup sp. z o.o.

Mapa Mebgroup sp. z o.o.

Siedziba główna

Mebgroup sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska