Czy to Twoja firma?

Tomiraf sp. z o.o. Sp. k. praca

Wola Karczewska

Jesteśmy Tomiraf, sercem naszej działalności jest branża budowy i sprzętu drogowego. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczej miejscowości Wola Karczewska, gdzie do dziś kultywujemy nasze korzenie, jednocześnie rozwijając skrzydła na potrzeby nowoczesnych inwestycji drogowych.


Specjalizujemy się w budowie i konserwacji różnorodnych nawierzchni, a nasza szeroka gama prac związanych z infrastrukturą drogową pozwala na realizację projektów o najwyższym stopniu złożoności. Jesteśmy dumni, że nasze przedsiębiorstwo dynamicznie się rozwija i ma na swoim koncie liczne, z sukcesem zrealizowane inwestycje drogowe, często wspierane środkami z Unii Europejskiej.

Nasze wartości to profesjonalizm, elastyczność i nieustanna dbałość o zadowolenie klienta. Wierzymy, że to właśnie te cechy pozwalają nam budować trwałe relacje i są fundamentem naszej reputacji w branży. Nasza wykwalifikowana kadra to zespół specjalistów, którzy z pasją podchodzą do każdego projektu, a specjalistyczny sprzęt, którym dysponujemy, gwarantuje najwyższą jakość i efektywność pracy.

W Tomirafie każde zadanie traktujemy jako wyzwanie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Nasze kompetencje i wiedza są stale rozwijane, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i zmieniającym się warunkom rynkowym. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do budowania infrastruktury, która łączy ludzi, wspiera rozwój gospodarczy i poprawia jakość życia w naszym regionie oraz w całym kraju.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć drogi, które będą bezpieczne, trwałe i estetyczne. To nasza misja i codzienna praca. Tomiraf – budujemy drogi do przyszłości.

Tomiraf sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy Tomiraf sp. z o.o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tomiraf sp. z o.o. Sp. k.

Mapa Tomiraf sp. z o.o. Sp. k.

Adres rejestrowy

Tomiraf sp. z o.o. Sp. k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Tomiraf sp. z o.o. Sp. k.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Otwock
  4. Łódź
  5. Sulejówek

Data aktualizacji: 01.07.2024