Czy to Twoja firma?

UKRAINIAN SERVICES sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

W sercu malowniczego Warmińsko-Mazurskiego, w mieście Kętrzyn, znajduje się siedziba naszej firmy – UKRAINIAN SERVICES. Jesteśmy dumni z naszej specjalizacji, jaką jest produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Nasze produkty łączą w sobie innowacyjność i funkcjonalność, odpowiadając na potrzeby współczesnego rynku.


Nasza historia, choć nie w pełni opowiedziana, jest zapisana w każdym wyprodukowanym przez nas urządzeniu. Ostatnia znana zmiana w naszej firmie miała miejsce 5 września 2023 roku, co świadczy o naszym dynamicznym rozwoju i ciągłym dążeniu do doskonałości. Jako część grupy HUMAN SUPPORT, czerpiemy z doświadczeń naszego wspólnika, co pozwala nam na stabilne kroczenie przez zmieniający się krajobraz przemysłowy.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się pełnym obrazem naszej misji i wartości, to każdy element naszej działalności jest przesiąknięty dążeniem do doskonałości i zadowolenia klienta. W naszej pracy skupiamy się na jakości i nieustannym ulepszaniu naszych produktów, co czyni nasze oświetlenie nie tylko praktycznym, ale i innowacyjnym rozwiązaniem.

Rozumiemy, że konkurencja w branży jest duża, ale wierzymy, że nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie produktów oświetleniowych wyznaczają nas na mapie rynkowej. Jesteśmy gotowi na wyzwania przyszłości i z niecierpliwością oczekujemy na możliwość podzielenia się naszymi kolejnymi sukcesami.

Zapraszamy do śledzenia naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych użytkowników naszych produktów oświetleniowych. Razem możemy rozświetlić przyszłość.

UKRAINIAN SERVICES sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika magazyn

Oferty pracy UKRAINIAN SERVICES sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca UKRAINIAN SERVICES sp. z o.o.

Mapa UKRAINIAN SERVICES sp. z o.o.

Siedziba główna

UKRAINIAN SERVICES sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
UKRAINIAN SERVICES sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Kraków
  4. Poznań
  5. Katowice
  6. Łódź
  7. Zielona Góra
  8. Bielsko-Biała
  9. Ruda Śląska
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Bielsku-Białej