Czy to Twoja firma?

Duet - Renata Bałdowska praca

Rembelszczyzna
Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
Duet - Renata Bałdowska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Rembelszczyzna
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Duet - Renata Bałdowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Duet - Renata Bałdowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Duet - Renata Bałdowska - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Duet - Renata Bałdowska
    • Rembelszczyzna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej
      • Inne wymagania: umiejętność obsługi krajalnicy, umiejętność obsługi klienta. Wymagane doświadczenie w handlu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną