Czy to Twoja firma?

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO mgr Marek Płonka praca

Bielsko-Biała

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO mgr Marek Płonka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy KANCELARIA RADCY PRAWNEGO mgr Marek Płonka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KANCELARIA RADCY PRAWNEGO mgr Marek Płonka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KANCELARIA RADCY PRAWNEGO mgr Marek Płonka

Siedziba główna w Bielsku-Białej

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO mgr Marek Płonka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KANCELARIA RADCY PRAWNEGO mgr Marek Płonka - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy - pomoc w sekretariacie

    KANCELARIA RADCY PRAWNEGO mgr Marek Płonka
    • Bielsko-Biała
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • 4 242-4 242 zł / mies.
    • Kancelaria Radcy Prawnego w Bielsku-Białej

      Poszukuje kandydatki do bieżącej pracy w Sekretariacie.

      Praca na zastępstwo w pełnym wymiarze czasu pracy.

      Zakres obowiązków

      Ogólny zakres:

      • przyjmowanie i wysyłka korespondencji,
      • zarządzanie obiegiem korespondencji,
      • kompletowanie i rejestracja dokumentów
      • bieżąca obsługa sekretariatu
      • mile widziana obsługa programu płacowo-księgowego OPTIMA

      Wymagania

      • znajomość obsługi komputera,
      • umiejętności organizacyjne, samodzielność, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność, sumienność,
      • łatwość przyswajania wiedzy,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • znajomość języka angielskiego,
      • prawo jazdy kategorii B

      Oferujemy

      • umowa o prace na zastepstwo,
      • pełny wymiar czasu pracy,
      • praca w stabilnej firmie,
      • miła atmosfera i pomoc ze strony współpracowników.
  • Sekretarka

    • Zakres obowiązków

      działalność prawnicza

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie, kierunek bez znaczenia. Wymagana znajomość obsługi komputera, samodzielność, umiejętności organizacyjne oraz pracy w zespole, dokładność. Mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bielsku-Białej