Czy to Twoja firma?

MIRKO SPÓŁKA Z O.O. praca

Słupsk

Od ponad dwóch dekad MIRKO SPÓŁKA Z O.O. jest dumnie zakorzeniona w tradycji pomorskiej, przekuwając bogactwo Bałtyku w kulinarną radość dla stołów w całej Polsce. Nasza podróż rozpoczęła się w 1996 roku, kiedy to postanowiliśmy podzielić się naszą pasją do ryb i morza, tworząc produkty, które wyróżniają się delikatnym smakiem i są dostępne dla każdego.

Specjalizujemy się w przetwórstwie rybnym, a nasza oferta to przede wszystkim śledzie marynowane i solone, które cieszą się niezmienną popularnością. Rozszerzając nasz asortyment o owoce morza, produkty z alg morskich, sałatki i galarety rybne, pragniemy zaspokoić różnorodne gusta naszych klientów, jednocześnie pozostając wiernymi naszej misji.

Jakość jest dla nas priorytetem. Nadzorujemy każdy etap produkcji, od połowów po finalny produkt, aby zapewnić, że nasze wyroby spełniają najwyższe standardy. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką niesie za sobą ochrona środowiska naturalnego, dlatego działamy w zgodzie z obowiązującymi normami, dbając o nasze morze i jego zasoby.

Tradycja, naturalność i domowy smak naszych produktów to wartości, które są dla nas fundamentem. Wierzymy, że to właśnie one przekładają się na wyjątkowość naszych wyrobów i pozwalają nam budować trwałe relacje z naszymi klientami.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko wiedza na temat ryb, ale również rzemieślniczy charakter marki i zespół ludzi, którzy każdego dnia realizują swoją kulinarną pasję. To dzięki nim MIRKO SPÓŁKA Z O.O. jest synonimem rzetelności, smaku i jakości.

Zapraszamy do odkrywania naszych produktów i dołączenia do grona tych, którzy cenią sobie prawdziwy smak morza. Razem tworzymy historię, która z każdym śledziem marynowanym i kawałkiem morza na talerzu, staje się coraz bardziej wyjątkowa.

MIRKO SPÓŁKA Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa produkcja / przemysł

Oferty pracy MIRKO SPÓŁKA Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIRKO SPÓŁKA Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MIRKO SPÓŁKA Z O.O.

Siedziba główna w Głobinie

MIRKO SPÓŁKA Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
MIRKO SPÓŁKA Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Rumia
  3. Słupsk
  4. Szczecin
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca MIRKO SPÓŁKA Z O.O. - oferty archiwalne

  • Oferujemy pracę na stanowisku kontroler jakości

    • Głobino
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Dołącz do zespołu Mirko, gdzie dbamy o najwyższą jakość w każdym detalu. Od 25 lat nasza firma znana jest w wysokiej jakości produktów rybnych i owoców morza. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko kontroli jakości.

  • Zatrudnimy pracownika na stanowisku Kontroler Jakości

    • Głobino
    • Serdecznie zapraszamy do aplikowania na stanowisko Kontrolera Jakości, zapewniamy stabilna pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Zdobycie doświadczenia współpracy z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą.

      zatrudnimy pracownika na stanowisku Kontroler Jakości

      23/2023

      Wymagania

      • wykształcenie minimum średnie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku;
      • praca w systemie dwuzmianowym;
      • dokładność, umiejętność pracy zespołowej, dobra organizacja pracy z dokumentami w wersji elektronicznej;
      • pozytywne zaliczenie szkolenia stanowiskowego i okresu próbnego

      Zakres obowiązków

      • kontrola jakości produktu zgodnie ze specyfikacją;
      • nadzór nad stanem higieny w procesie produkcyjnym;
      • redagowanie i raportowanie niezgodności (raportowanie reklamacji)
      • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z harmonogramem;

Pracodawcy w Słupsku