Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
CH GOŁĄBKOWICE sp. z o.o. - SPÓŁKA KOMANDYTOWA opinie
Czy to Twoja firma?
Została założona 30 grudnia 2009 roku i od tego czasu prowadzi działalność w oparciu o solidne podstawy prawne i biznesowe. Jako spółka komandytowa, posiadamy strukturę właścicielską, w której wyróżniają się CH Gołąbkowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oraz Stanisław Łukasik. Zaangażowanie w nasze codzienne działania przejawia się w profesjonalnym podejściu do każdego zadania. Naszą główną działalnością jest wynajem i zarządzanie nieruchomościami, w którym dążymy do zapewnienia najwyższego poziomu usług. Mimo że szczegóły dotyczące naszej historii czy pozycji na rynku nie zostały ujawnione, każdego dnia pracujemy nad tym, aby wyróżnić się na tle konkurencji i zbudować trwałe relacje z naszymi klientami. Niestety, brak jest danych na temat liczby naszych pracowników, misji czy głównych wartości, które kierują naszą organizacją. Niemniej jednak, jesteśmy zobowiązani do utrzymania wysokiego standardu w każdym aspekcie naszej działalności, co jest odzwierciedlone w codziennych operacjach i projekcie każdej nieruchomości, którą zarządzamy. Współpracując z nami, klienci mogą liczyć na doświadczenie i kompetencje, które gwarantują zadowolenie z poziomu świadczonych usług.
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie CH GOŁĄBKOWICE sp. z o.o. - SPÓŁKA KOMANDYTOWA (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie CH GOŁĄBKOWICE sp. z o.o. - SPÓŁKA KOMANDYTOWA z miejscowości Nowy Sącz. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.
Opinie o firmie CH GOŁĄBKOWICE sp. z o.o. - SPÓŁKA KOMANDYTOWA (2)
4.3
Na podstawie 4214 ocen z Google.
![]()
Santa Cruz
Centrum bardzo dobrze rozbudowane i wyposażone w różnego rodzaju sklepu. Duży parking przed centrum bezpłatne.
Dodano: 3 tygodnie temu
![]()
Łukasz BMA
Bardzo lubię to centrum handlowe – jest czyste, nowoczesne i dobrze zorganizowane. Duży wybór sklepów, miła obsługa oraz wygodny parking sprawiają, że zakupy są szybkie i przyjemne. Chętnie tu wracam.
Dodano: 2 miesiące temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 20.03.2026
Dane firmowe i kontaktowe CH GOŁĄBKOWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- Pełna nazwa
- CH GOŁĄBKOWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- Adres rejestrowy
- Płk Władysława Beliny-Prażmowskiego 11 33-300 Nowy Sącz
- NIP
- 7343414638
- REGON
- 121120176
- KRS
- 0000344538
- Forma prawna
- spółka komandytowa
- Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
- 30.12.2009
- Status indywidualnej działalności gospodarczej
- AKTYWNA
Profil działalności - kody PKD
Wytwarzanie i zaopatrywanie w energię elektryczną, gaz, parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych
- 35.13.Z Dystrybucja energii elektrycznej
- 35.14.Z Handel energią elektryczną
Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle
- 47.25.Z Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
- 47.11.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
- 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
- 47.22.Z Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
- 47.29.Z Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi
- 56.30.Z Przygotowywanie i podawanie napojów
Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości
- 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
Dane finansowe
Wygenerowane automatycznie na podstawie danych ze sprawozdań finansowych z KRS