Czy to Twoja firma?

VOXEL SPÓŁKA AKCYJNA praca

Elbląg
VOXEL SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy VOXEL SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VOXEL SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca VOXEL SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Pracownik utrzymania czystości

    VOXEL SPÓŁKA AKCYJNA
    • Elbląg
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych, zaplecza, pomieszczeń socjalnych, pracowni.
      Miejsce pracy: NZOZ Medyczne Centrum Diagnostyczne Voxel w Elblągu
      Praca w godzinach 17.00-20.00 pn-pt
      Umowa zlecenie, 3 godziny dziennie
      Wynagrodzenie 19,70 zł brutto za godzinę

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, chęci do pracy. Wymagane są aktualne badania zgodnie ze stanowiskiem lub gotowość ich wyrobienia (na koszt pracownika).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 19,70 zł brutto za godzinę

Pracodawcy w Elblągu