Czy to Twoja firma?

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I ODGROMOWE ROMAN MÜLLER praca

Katowice
WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH. WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH. WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH.
INSTALACJE ELEKTRYCZNE I ODGROMOWE ROMAN MÜLLER najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy INSTALACJE ELEKTRYCZNE I ODGROMOWE ROMAN MÜLLER

Praca alert - powiadomienia

Praca INSTALACJE ELEKTRYCZNE I ODGROMOWE ROMAN MÜLLER

  • Elektromonter

    INSTALACJE ELEKTRYCZNE I ODGROMOWE ROMAN MÜLLER
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I ODGROMOWE ROMAN MÜLLER poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca INSTALACJE ELEKTRYCZNE I ODGROMOWE ROMAN MÜLLER - oferty archiwalne

    • Katowice
    • Zakres obowiązków

      - Praca na montażu instalacji elektrycznych.
      - Miejsce wykonywania pracy: Katowice i okolice.
      - Godziny pracy: 7:00-15:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
      • Uprawnienia: Odpowiedzialność, Umiejętności elektryczne
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe elektryczne. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagane uprawnienia SEP E do 1 kV. Mile widziane prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik elektromontera

    • Katowice

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Odpowiedzialność
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe, ale niekoniecznie (istnieje możliwość przyuczenia). Mile widziane prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy

Pracodawcy w Katowicach