Czy to Twoja firma?

Dohmeyer Construction Sp. z o.o. praca

Mielec

Od momentu naszego powstania 23 grudnia 2010 roku w sercu Mielca, Dohmeyer Construction Sp. z o.o. wyznacza standardy w produkcji kriogenicznych systemów chłodniczych. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić się jako wiodący światowy producent w naszej branży, z zespołem 55 wykwalifikowanych specjalistów, których pasja i zaangażowanie są fundamentem naszej firmy.

Nasza oferta to nie tylko szeroka gama produktów, takich jak tunele zamrażające, kabinety i szafy zamrażające, ale również zaawansowane technologicznie urządzenia chłodnicze, w tym nasze flagowe systemy OptiFreeze™, CryoRoll oraz innowacyjne Śniegowe rogi przemysłowe. Każde z naszych rozwiązań jest projektowane z myślą o specyficznych potrzebach naszych klientów, zgodnie z najwyższymi standardami jakości ISO oraz wytycznymi EHEDG dotyczącymi higieny.

Nasza międzynarodowa obecność jest świadectwem zaufania, jakim obdarzają nas klienci z różnych zakątków Europy i poza nią. Rozumiemy, że innowacja i jakość to klucz do sukcesu, dlatego nieustannie rozwijamy nasze technologie, aby sprostać i przewyższyć oczekiwania rynku.

Jesteśmy nie tylko producentem. Oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują badania, inżynierię, budowę, wdrażanie oraz serwis posprzedażowy. Nasza pomoc nie kończy się na instalacji – zapewniamy program serwisowy dla części zamiennych, prewencyjne i naprawcze usługi serwisowe oraz całodobową awaryjną linię alarmową, bo bezpieczeństwo i satysfakcja naszych klientów są dla nas priorytetem.

W Dohmeyer Construction Sp. z o.o. wierzymy w zintegrowane podejście, które pozwala nam być liderem w dziedzinie zamrażarek komorowych, tunelach liniowych, zanurzeniowych i spiralnych. Nasze indywidualnie projektowane systemy zamrażalnicze są odzwierciedleniem naszej misji dostarczania produktów i usług, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Zapraszamy do poznania naszej historii, naszych produktów i usług, które są wynikiem lat doświadczeń i ciągłego dążenia do doskonałości. Razem z Dohmeyer Construction Sp. z o.o. możesz być pewien, że Twoje potrzeby chłodnicze zostaną zrealizowane z najwyższą starannością i ekspertyzą.

Dohmeyer Construction Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa badania i rozwój

Oferty pracy Dohmeyer Construction Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dohmeyer Construction Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa Dohmeyer Construction Sp. z o.o.

Siedziba główna

Dohmeyer Construction Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Dohmeyer Construction Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Mielec
  2. Warszawa
  3. Kraków
  4. Rzeszów
  5. Katowice
  6. Dębica
  7. Lublin
  8. Nowa Dęba
  9. Gdańsk
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Dohmeyer Construction Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kontroler jakości

    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Kontrola jakości komponentów oraz produktów gotowych z rysunkiem technicznym,
      • Przygotowanie i analiza raportów wynikających z kontroli,
      • Zarządzanie wyrobem niezgodnym wykrytym w trakcie kontroli,
      • Zgłaszanie reklamacji jakościowych,
      • Kontrola jakościowa gotowych maszyn,
      • Bieżące prowadzenie dokumentacji jakościowej,
      • Obsługa urządzeń pomiarowych i ich kalibracja,
      • Wykonywanie prac administracyjnych związanych z obsługą działu,
      • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi,
      • Przygotowywanie gotowych złożeń maszyn na produkcje,
      • Dbanie o porządek w miejscu pracy,
      • Wykonywanie innych poleceń kierownika związanych z zajmowanym stanowiskiem pracy

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat. B,
      • Uprawnienia na wózki widłowe UDT,
      • Umiejętność pracy pod presją czasu i ciągłych zmian,
      • Dobra znajomość pakietu MS Office,
      • Znajomość j. angielskiego min. w stopniu komunikatywnym

      Oferujemy

      • umowę o pracę,
      • pracę w przyjemnej atmosferze,
      • uczestnictwo w szkoleniach,
      • system premiowania,
      • opiekę medyczną,
      • pakiet ubezpieczeń

Pracodawcy w Mielcu