Czy to Twoja firma?

Antoni Jeleniewski FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA CASA NOSTRA praca

Wadowice
Antoni Jeleniewski FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA CASA NOSTRA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Antoni Jeleniewski FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA CASA NOSTRA

Praca alert - powiadomienia

Praca Antoni Jeleniewski FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA CASA NOSTRA

  • Montażysta okien i drzwi

    Antoni Jeleniewski FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA CASA NOSTRA
    • Andrychów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Antoni Jeleniewski FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA CASA NOSTRA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Antoni Jeleniewski FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA CASA NOSTRA - oferty archiwalne

  • Pomocnik montera stolarki budowlanej

    • Wadowice
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie otworów do montażu stolarki. Mocowanie stolarki budowlanej.Wykończenie - naprawa tynków w obrębie stolarki.Pomoc przy załadunku i transporcie materiałów budowlanych związanych z montażem.Wykonywanie prac porządkowych po zakończeniu prac.
      Praca na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, na jedną zmianę w godz. 8-16. możliwość pracy w nadgodzinach.
      Kontakt osobisty ul. Lwowska 41, 34-100 Wadowice, telefoniczny 604141360, 338720989, 697141373.

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. gimnazjalne, mile widziane doświadczenie na stanowisku monter stolarki budowlanej, chęć do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wadowicach