Czy to Twoja firma?

NOVAR sp. z o.o. praca

Gliwice

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumni z bycia częścią dynamicznie rozwijającego się przemysłu, dostarczając innowacyjne i niezawodne konstrukcje stalowe oraz urządzenia dla energetyki, górnictwa, ochrony środowiska i budownictwa. Nasza historia rozpoczęła się w 1988 roku, kiedy to z pasji do inżynierii i doskonałości technicznej powstała NOVAR. Od tego czasu, z siedzibą na pograniczu Gliwic i Zabrza, nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów na całym świecie.


Nasze produkty, w tym obrotowe regeneracyjne wymienniki ciepła LUVO i GAVO, kosze grzewcze, konstrukcje górnicze, a także zbiorniki i silosy, są wynikiem połączenia tradycji rzemieślniczej z nowoczesną technologią. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników i bogatemu parkowi maszynowemu, jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty technologiczne. To właśnie nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych i inwestycje w nowoczesne rozwiązania techniczne stanowią o naszej przewadze konkurencyjnej.

Jesteśmy dumni, że większość naszej produkcji znajduje odbiorców na rynkach międzynarodowych, co świadczy o globalnym zaufaniu, jakim obdarzają nas partnerzy. Nasze zaangażowanie w terminowość i jakość wykonania każdego zamówienia to nie tylko obietnica, ale codzienna praktyka, która przekłada się na trwałe relacje biznesowe.

W NOVAR wierzymy, że nasza praca ma znaczenie – tworzymy produkty, które wspierają rozwój przemysłu i przyczyniają się do budowania lepszego jutra. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć przyszłość.

NOVAR Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł praca fizyczna sprzedaż / zakupy

Oferty pracy NOVAR Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NOVAR Sp. z o. o.

Mapa NOVAR Sp. z o. o.

Siedziba główna

NOVAR Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
NOVAR Sp. z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Katowice
  3. Kraków
  4. Zabrze
  5. Warszawa
  6. Częstochowa
  7. Knurów
  8. Bydgoszcz
  9. Bielsko-Biała
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.05.2024

Pracodawcy w Gliwicach