Norenco Polska  Spółka z o.o.

Czy to Twoja firma?

Norenco Polska Spółka z o.o. praca

Biała Podlaska

GRUPA NORENCO POWSTAŁA W 1986 ROKU. NA RYNKU SKANDYNAWSKIM JEST TO NORENCO NORGE A.S. OD 1997 ISTNIEJE NA RYNKU POLSKIM I EUROPEJSKIM JAKO NORENCO POLSKA SP Z O.O.

Jesteśmy producentem i dystrybutorem profesjonalnej chemii czyszczącej. Posiadamy szeroką ofertę produktów. Zaopatrujemy hurtownie, sklepy, instytucje oraz firmy. Do grona naszych zadowolonych klientów należą zarówno jednostki budżetowe, małe firmy jak i duże spółki produkcyjne, handlowe, czy usługowe. Z naszej chemii korzystają profesjonaliści jak i zwykli "Kowalscy".

Produkcja środków odbywa się w 99% w Polsce. Nasze produkty tworzymy w oparciu o receptury norweskie, dlatego charakteryzują się najwyższą jakością, wydajnością i są przyjazne dla środowiska. W naszym laboratorium tworzymy produkty oparte na najlepszych surowcach z całego świata stawiając jakość zawsze na pierwszym miejscu. Dzięki temu łączymy skuteczność z ekonomią czyszczenia i bezpieczeństwem.

Zajmujemy się również produkcją marek własnych oraz podwykonawstwem.

Ponadto dystrybuujemy urządzenia myjące wiodących marek. Możemy Państwu zaoferować najwyższej jakości maszyny czyszczące, szorowarki, myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze przemysłowe jak również drobny sprzęt pomocny w sprzątaniu oraz artykuły higieniczne takie jak: papier toaletowy, ręczniki papierowe i czyściwa.

Kompleksowo zajmujemy się też serwisem i naprawą sprzedawanych przez nas urządzeń.

Naszym Klientom zapewniamy pomoc i doradztwo we wdrożeniu programów GHP/GMP, będących pierwszym niezbędnym krokiem do wprowadzenia systemu HACCP

Norenco Polska Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Biała Podlaska
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Norenco Polska Spółka z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Norenco Polska Spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Norenco Polska Spółka z o.o.

Siedziba główna

Praca Norenco Polska Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Regionalny Przedstawiciel Handlowy - Dystrybutor

    Norenco Polska Spółka z o.o.
    • Biała Podlaska
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia

      • Obsługa aktualnych klientów spółki w powierzonym rejonie, działania poprzez kontakt bezpośredni, telefoniczny i mailowy, pozyskiwanie nowych klientów.

      Zakres obowiązków

      • W porozumieniu ze spółką, rozwiązywanie potencjalnych problemów klientów.

      • Tworzenie bazy klientów i przekazywanie przełożonemu.

      • Udział w działaniach promocyjnych firmy i aranżacje własnych, na powierzonym do usług terenie.

      • Przygotowanie planów wizyt u potencjalnych klientów.

      • Przygotowywanie i wysyłanie ofert na produkty.

      • Organizacja prezentacji i szkoleń produktowych.

      • Pozyskiwanie zamówień.

      • Przekazywanie zamówień do realizacji do biura obsługi klienta.

      • Dbanie o terminowy spływ należności od klientów.

      • Analiza portali internetowych informujących - celem pozyskania wiedzy o przyszłych klientach.

      • Raportowanie działań konkurencji.

      Wymagania

      • Zdolności komunikacyjne.

      • Umiejętność budowania dobrych relacji z klientem.

      • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu.

      • Mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego, menadżera ds. sprzedaży lub doradcy.

      • Atutem będzie znajomość rynku produktów chemicznych.

      • Posiadanie prawa jazdy, w celu wykorzystania oferowanego środka transportu.

      • Podjęcie aktywnych działań na powierzonym do obsługi terenie województw; Lubelskiego , Mazowieckiego i Podlaskiego.

      • Umiejętności posługiwania się programami z pakietu office.

      • Systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy.

      • Zarejestrowana działalność gospodarcza: umowa dystrybucyjna oraz wynagrodzenie prowizyjne.

      Oferujemy

      • Intensywne szkolenie produktowe

      • Szkolenie sprzedażowe

      • Przyjazny proces wdrożenia w struktury firmy pod opieką doświadczonego doradcy.

      • Terminowe i rzetelne rozliczenia finansowe.

      • Możliwość rozwoju zawodowego.

      • Nieodpłatna nauka j.angielskiego.

      • Możliwość rozwoju osobistego oraz aktywnego udziału w rozwoju firmy.

      • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop smartfon .

Pracodawcy w Białej Podlaskiej