Czy to Twoja firma?

PILKINGTON IGP SP Z OO praca

Szczecin

OPIS

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!

PILKINGTON IGP SP Z OO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy PILKINGTON IGP SP Z OO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PILKINGTON IGP SP Z OO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PILKINGTON IGP SP Z OO

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
PILKINGTON IGP SP Z OO
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gdynia

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PILKINGTON IGP SP Z OO - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Praca w systemie 3-zmianowym (pon.-pt.)

      Zatrudnione osoby będą odpowiadać za prace produkcyjne przy produkcji szyb zespolonych, obsługę linii produkcyjnej oraz maszyn i urządzeń (obsługa paneli sterujących), a także zadania z obszaru spedycji.

      Zakres obowiązków

      Praca na lini produkcyjnej,

      produkcja szyb zespolonych,

      Rozkrój szkła,

      Przygotowanie gotowych szyb do wysyłki

      Wymagania

      Nasze oczekiwania:

      • Zaangażowanie, samodyscyplina oraz poważny stosunek do wykonywanej pracy
      • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, punktualność
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Mile widziane uprawnienia obsługi wózka widłowego
      • Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia

      Oferujemy

      • Umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z nami
      • 21 zł brutto/h początkowa stawka zasadnicza
      • 25,2 zł brutto/h stawka dzienna z premią gwarantowaną w wysokości 20% wynagrodzenia zasadniczego w pierwszym miesiącu zatrudnienia
      • 4,5 zł/h dodatek nocny za pracę w godzinach 22.00 - 06.00
      • Bezpieczeństwo pracy w nowoczesnym zakładzie
      • Miesięczne nagrody frekwencyjne
      • Dofinansowanie do wczasów
      • Pracowniczy program emerytalny (ppe) – Twoją składkę w wysokości 3,5% sfinansuje pracodawca
      • Ubezpieczenie grupowe na życie wraz z opieką medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich
      • Dostęp do kasy zapomogowo-pożyczkowej dla pracowników
      • Szkolenia pracownicze, niezbędne narzędzia oraz odzież roboczą
      • Miesięczny ekwiwalent za pranie
      • Dostęp do darmowej platformy do nauki języków obcych
      • Nagrody jubileuszowe
      • Dodatek świąteczny w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych

Pracodawcy w Szczecinie