MOBUS Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

MOBUS Sp. z o.o. praca

Łańcut

Jesteśmy firmą oferującą szeroki zakres usług montażowych dla fabryk motoryzacyjnych na całym świecie takich gigantów rynkowych jak Audi, BMW, Porsche, Volkswagen i inni.

Usługi polegają na projektowaniu, dostawie i montażu konstrukcji stalowych oraz systemów transportu technologicznego. Jesteśmy na rynku już 10 lat! Nasz zespół to około 220 osób.

MOBUS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż magazyn

Oferty pracy MOBUS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MOBUS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MOBUS Sp. z o.o.

Siedziba główna

MOBUS Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MOBUS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Monter urządzeń i konstrukcji na wysokości na montażach krajowych i zagranicznych

    • Łańcut
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

      Monter urządzeń i konstrukcji na wysokości na montażach krajowych i zagranicznych

      Zakres obowiązków

      • ocena warunków technicznych miejsca montażu,
      • przygotowywanie narzędzi, sprzętu do wykonania konstrukcji
      • kontrolowanie jakości wykonanego montażu

      Wymagania

      • preferowane wykształcenie techniczne – nie jest to jednak warunek konieczny
      • odpowiedzialność, pracowitość i samodzielność
      • umiejętność pracy zespołowej i odpowiedniej organizacji czasu pracy
      • dyspozycyjność

      Mile widziane:

      • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • uprawnienia na wózki widłowe, suwnice lub zwyżki

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia
      • gwarantujemy przeszkolenie osób nieposiadających doświadczenia w zawodzie
      • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia, zdobywanie nowych uprawnień
      • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
      • darmowe testy na covid dla osób delegowanych
      • bezpłatne i komfortowe zakwaterowanie, które zapewnia pracodawca
      • transport na miejsce montażu i powrót opłacone przez pracodawcę
      • premia świąteczna
      • premia za polecenie pracownika
      • pomoc w wypełnieniu dokumentów (Kindergeld, Bescheinigung, itp.)
      • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
      • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego pod opieką wyspecjalizowanych pracowników

      Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem strony Aplikuj.pl,

      lub kontakt telofoniczny: 538 516 485, 538 183 201, 532 512 361

      Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

  • Spawacz - monter urządzeń i konstrukcji na wysokości na montażach krajowych i zagranicznych

    • Łańcut

      Spawacz - monter urządzeń i konstrukcji na wysokości na montażach krajowych i zagranicznych

      • praca na podstawie rysunku technicznego,
      • przygotowanie materiału do spawania,
      • dobór odpowiednich parametrów spawalniczych

      Wymagania

      • preferowane wykształcenie techniczne – nie jest to jednak warunek konieczny,
      • odpowiedzialność, pracowitość i samodzielność,
      • umiejętność pracy zespołowej i odpowiedniej organizacji czasu pracy,
      • dyspozycyjność,
      • spawanie elementów metodą MAG, MIG lub TIG,
      • aktualne uprawnienia spawalnicze

      • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym,
      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

      Oferujemy

      • umowę o pracę,
      • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia,
      • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia, zdobywanie nowych uprawnień,
      • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,
      • darmowe testy na covid dla osób delegowanych,
      • bezpłatne i komfortowe zakwaterowanie, które zapewnia pracodawca,
      • transport na miejsce montażu i powrót opłacone przez pracodawcę,
      • premia świąteczna,
      • premia za polecenie pracownika,
      • pomoc w wypełnieniu dokumentów (Kindergeld, Bescheinigung, itp.),
      • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
      • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego pod opieką wyspecjalizowanych pracowników.

      Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Łańcucie