Czy to Twoja firma?

P.P.H.U. NOWEL Janusz Nowak praca

Sandomierz
usługi
P.P.H.U. NOWEL Janusz Nowak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektronik Sandomierz
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy P.P.H.U. NOWEL Janusz Nowak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U. NOWEL Janusz Nowak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca P.P.H.U. NOWEL Janusz Nowak - oferty archiwalne

  • Elektryk/elektronik

    P.P.H.U. NOWEL Janusz Nowak
    • Sandomierz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montaż systemów alarmowych, montaż sieci komputerowych, montaż systemów TV przemysłowych, montaż instalacji elektrycznych(praca na terenie województwa świętokrzyskiego)

      Wymagania

      • Inne wymagania: praca na terenie województwa świętokrzyskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sandomierzu