Czy to Twoja firma?

ELBET Zenon Matuszewski Mateusz Matuszewski s.c. praca

Włoszczowa

Od ponad czterech dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem branży prefabrykatów budowlanych, z głębokimi korzeniami w malowniczym Koniecznie, w sercu województwa świętokrzyskiego. Od 1979 roku, ELBET Zenon Matuszewski Mateusz Matuszewski s.c. rozwija swoją działalność, stawiając na niezawodność, innowacyjność i wszechstronność naszych produktów i usług.

Nasza oferta to odzwierciedlenie bogatej historii i doświadczenia, które zdobywaliśmy przez lata. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z betonu, gumy oraz w bieżnikowaniu i regeneracji opon, co stanowi solidny fundament naszej działalności. Ale nasze kompetencje sięgają dalej – z powodzeniem zajmujemy się również naprawą i konserwacją maszyn oraz sprzętu transportowego, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów.

W dziedzinie budownictwa, nasze usługi obejmują szeroki wachlarz prac – od przygotowania terenu pod budowę, poprzez wznoszenie budynków, aż po specjalistyczne roboty budowlane. Rozumiemy, jak ważne jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb każdego projektu, dlatego też każde zlecenie traktujemy z osobistym zaangażowaniem i precyzją.

Z myślą o wsparciu naszych klientów w ich codziennych wyzwaniach, oferujemy również wynajem i dzierżawę samochodów osobowych, furgonetek oraz maszyn i urządzeń budowlanych. Nasza elastyczność w tej dziedzinie to wynik zrozumienia, że każda firma i każdy projekt jest inny i wymaga specyficznych rozwiązań.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostosowywania się do zmieniającego się rynku i potrzeb naszych klientów. Wierzymy, że nasza wszechstronność i doświadczenie są kluczem do sukcesu – zarówno naszego, jak i partnerów, z którymi mamy przyjemność współpracować.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z ELBET Zenon Matuszewski Mateusz Matuszewski s.c., gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

ELBET Zenon Matuszewski Mateusz Matuszewski s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja motoryzacja praca fizyczna inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy ELBET Zenon Matuszewski Mateusz Matuszewski s.c.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELBET Zenon Matuszewski Mateusz Matuszewski s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ELBET Zenon Matuszewski Mateusz Matuszewski s.c.

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

ELBET Zenon Matuszewski Mateusz Matuszewski s.c. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ELBET Zenon Matuszewski Mateusz Matuszewski s.c.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kielce
  3. Kraków
  4. Mragowo
  5. Rzeszów
  6. Bydgoszcz
  7. Częstochowa
  8. Nowy Sącz
  9. Sandomierz
  10. Skarżysko-Kamienna

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ELBET Zenon Matuszewski Mateusz Matuszewski s.c. - oferty archiwalne

  • Inżynier mechanik

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      organizowanie i doskonalenie procesu sprzedaży

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne, kierunek: średnie
      • Inne wymagania: staż mile widziany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: premia,mogą być osoby z niepełnospr. od 7.00-15.00 mieszkanie służbowe
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Włoszczowej