Czy to Twoja firma?

LBT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Konin
LBT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Laborant Konin
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy LBT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LBT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca LBT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Laborant budowlany

    LBT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bytom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe budowlane, chemiczne, prawo jazdy kat. B.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia uzależniona od doświadczenia zawodowego kandydata.
        Praca w godzinach: 08.00 - 16.00.
        Praca na terenie woj. śląskiego.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Warszawa

      -Pobieranie mieszanek betonowych na budowie,
      -badanie gruntów i kruszyw,
      -badanie nośności w terenie,
      -pobieranie próbekgruntów, kruszyw, mieszanek MMA,
      -badania w laboratorium: analizy sitowe, wyrzymałościowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, budowlane, kierunek: budownictwo/drogownictwo
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 do 3 800 PLN

Pracodawcy w Koninie