Czy to Twoja firma?

BDP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kielce
BDP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Kielce
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy BDP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BDP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca BDP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Asystent księgowości

    BDP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kielce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      w/g potrzeb

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Inne wymagania: Opis stanowiska pracy; prowadzenie pod nadzorem ksiąg rachunkowych klientów kancelarii ; umiejętność pracy w zespole, chęć do pracy i zdobywania doświadczenia, dobra organizacja pracy, znajomość zasad księgowości.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Księgowy/a - księgi rachunkowe

    • Kielce

      w/g potrzeb

      Wymagania

      • Inne wymagania: Opis stanowiska pracy; - prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów kancelarii ;umiejętność pracy w zespole, doświadczenie w zakresie księgowości, dobra organizacja pracy, dobra znajomość zasad księgowości, mile widziana znajomość programu Symfonia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Kielcach