Czy to Twoja firma?

English Station Szkoła Języka Angielskiego praca

Ząbki

Szkoła języka angielskiego działająca na terenie miasta Ząbki prowadzi kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ogromnym atutem są małe grupki 2-4 osób. Klient sam wybiera w jak dużej grupce on lub jego dziecko ma się uczyć. Mała ilość uczniów zapewnia możliwość indywidualnego podejścia i większej efektywności a jednocześnie możliwość konwersacji, gier komunikacyjnych i scenek sytuacyjnych w języku angielskim. W miłej atmosferze i z pozytywnym, motywującym podejściem efekty są znacznie łatwiej zauważalne i lepiej osiągalne.

English Station Szkoła Języka Angielskiego najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Ząbki
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy English Station Szkoła Języka Angielskiego

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca English Station Szkoła Języka Angielskiego

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa English Station Szkoła Języka Angielskiego

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
English Station Szkoła Języka Angielskiego
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca English Station Szkoła Języka Angielskiego - oferty archiwalne

  • Nauczyciel / lektor języka angielskiego

    • Ząbki
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • bez doświadczenia
    • 60-100 zł / godz.
    • Poszukiwana osoba na stanowisko lektor języka angielskiego do pracy:

      - od 4 - 10 godzin tygodniowo, grafik do ustalenia

      - praca w godzinach między 8 a 20 w zależności od możliwości kandydata oraz grafiku zajęć uczniów, możliwa praca w weekendy

      - wykształcenie wyższe filologia angielska lub w trakcie studiów, ewentualnie bardzo dobra znajomość języka potwierdzona certyfikatem

      - umiejętność swobodnego posługiwania się językiem angielskim

      - praca w małych grupach do 4 osób

      - umowa o pracę na 10 lub 12 miesięcy.

      Ważne cechy kandydata:

      - cierpliwość

      - pozytywne podejście

      - otwartość na zmiany

      - umiejętności interpersonalne

      - punktualność

      - kreatywność

      - znajomość nowinek technologicznych i metod nauczania języka

      - elastyczność

      - chęć pracy do i nauki nowych rzeczy

      Praca stacjonarnie w siedzibie szkoły w Ząbkach na ul. Kwiatowej 4.

      Zakres obowiązków

      • zapoznanie się z materiałami do przeprowadzenia lekcji
      • przygotowanie materiałów, znalezienie/przygotowanie gier/ćwiczeń itp.
      • punktualność
      • przeprowadzanie testów zgodnie z wymogami kursów
      • przygotowanie opisów uczniów po każdym semestrze

      Wymagania

      • znajomość języka angielskiego poświadczonego certyfikatem lub w trakcie studiów filologia angielska
      • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe
      • mile widziane doświadczenie w pracy

      Oferujemy

      • stałe wynagrodzenie w zależności od ilości lekcji w miesiącu
      • miła i spokojna atmosfera pracy
      • materiały do zajęć

Pracodawcy w Ząbkach