Czy to Twoja firma?

VOLTAR SYSTEM sp. z o.o. opinie i informacje

Tychy
Voltar System to dynamicznie rozwijająca się firma inżynierska z siedzibą w Tychach, która od początku swojej działalności skupia się na instalowaniu maszyn i dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla potrzeb przemysłu. Dysponując zespołem ponad 70 doświadczonych inżynierów, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom szeroki wachlarz usług, od projektowania przez doradztwo i montaż, aż po dostawę oraz prefabrykację rozdzielnic nN i szaf automatyki.

Nasz zakres działalności obejmuje kompleksową budowę instalacji zasilających i energetycznych średniego i niskiego napięcia, a także konfigurację i uruchomienie systemów teletechnicznych i sieciowych. Specjalizujemy się również w wdrożeniu oprogramowania PLC oraz opracowaniu systemów wizualizacji HMI i SCADA, które są kluczowe dla nowoczesnego przemysłu.

Wyróżnia nas nie tylko duża wiedza techniczna i wykwalifikowana kadra inżynierska, ale również duże doświadczenie w realizacji projektów związanych z wyposażeniem technicznym tuneli drogowych oraz wdrożeniami kogeneracji. Wiemy, jak ważne jest zapewnienie ciągłości pracy urządzeń, dlatego oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także możliwość świadczenia usług utrzymania ruchu.

Jako firma Voltar System, zdajemy sobie sprawę z wyzwań stojących przed współczesnym przemysłem i jesteśmy gotowi sprostać każdemu, nawet najbardziej skomplikowanemu zadaniu. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są naszą wizytówką, dzięki której zyskujemy zaufanie klientów i solidną pozycję na rynku.

Opinie pracowników o firmie VOLTAR SYSTEM sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem VOLTAR SYSTEM sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie VOLTAR SYSTEM sp. z o.o. (5)

4.5

Na podstawie 46 ocen z Google.

Krzysztof Pierskalla

Krzysztof Pierskalla

Jedna z profesjonalnych firm z branży automatyki i elektryki. Kompleksowa realizacja zadań począwszy od projektowa, prefabrykacji, montaż aż po uruchomienia. Firma godna polecenia.

Dodano: 4 lata temu

Tomasz Gasz

Tomasz Gasz

Praca w tej firmie jest naprawdę dobra super ekipa i kierownictwo

Dodano: 4 lata temu

Jaro

Jaro

Polecam

Dodano: rok temu

Tomasz Budych

Tomasz Budych

Super

Dodano: 4 lata temu

Krzysztof J. Sykta

Krzysztof J. Sykta

Polecam.

Dodano: 6 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

VOLTAR SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w opinii klientów i współpracowników

Opinie klientów i współpracowników firmy VOLTAR SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ rysują obraz przedsiębiorstwa jako jednej z bardziej profesjonalnych firm w branży automatyki i elektryki. Klienci wskazują na kompleksowe podejście do realizowanych zadań - od projektowania i prefabrykacji, poprzez montaż, aż po uruchomienia, co może sygnalizować przyszłym kandydatom na stanowiska odpowiedzialny i wszechstronny sposób prowadzenia projektów. Ponadto, pracownicy firmy cenią sobie atmosferę pracy, wskazując na zgraną ekipę i kompetentne kierownictwo. Takie środowisko pracy jest atrakcyjne dla osób poszukujących wsparcia i rozwoju zawodowego. Firma jest rekomendowana nie tylko przez klientów, ale również przez swoich pracowników, co świadczy o solidności i stabilności pozycji na rynku. Pozytywne doświadczenia są przewijającym się motywem, czyniącymi VOLTAR SYSTEM miejscem atrakcyjnym dla potencjalnych kandydatów. Obszary do ulepszenia nie zostały wskazane w zgromadzonych opiniach, co może sugerować wysoki poziom zadowolenia ze współpracy z firmą.

Opinie VOLTAR SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych w Internecie opinii, VOLTAR SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest postrzegana jako pracodawca, który tworzy warunki do rozwoju zawodowego swoich pracowników.

Pozytywne aspekty:

  • Pracownicy wspominają o możliwościach robienia nadgodzin, co może sugerować elastyczność w zarządzaniu czasem pracy oraz potencjalne szanse na zwiększenie zarobków.
  • Wyrażono również pozytywne opinie dotyczące okresu próbnego jako czasu, który pozwala zarówno pracownikowi, jak i firmie na wzajemną ocenę i decyzję o dalszej współpracy.
  • Zapytano o dodatkowe benefity pozafinansowe, co może sugerować zainteresowanie pracowników takimi formami wsparcia i być postrzegane jako element atrakcyjności oferty pracy.

VOLTAR SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - podsumowanie opinii

Podsumowując, VOLTAR SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest pracodawcą, który oferuje możliwości zarobkowe poprzez nadgodziny i pozwala na początkowy okres adaptacji i wzajemnej oceny podczas okresu próbnego. Jednakże istnieją obszary, w których firma mogłaby poprawić swoje procesy, szczególnie w zakresie wsparcia nowozatrudnionych i komunikacji dotyczącej dodatkowych korzyści pozapłacowych. Implementacja tych zmian mogłaby przyczynić się do zwiększenia satysfakcji i lojalności pracowników.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: VOLTAR SYSTEM sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 08.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - VOLTAR SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
VOLTAR SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Oświęcimska 82 43-100 Tychy
NIP
2220858855
REGON
241031420
KRS
0000317122
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
02.12.2008
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 33.20.Z Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 69.20.Z Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Tychach