Czy to Twoja firma?

AGENCJA OCHRONY-GOT sp. z o.o. praca

Warszawa

Agencja Ochrony GOT Sp. z o.o. to renomowana firma z Warszawy, która od lat z powodzeniem spełnia rosnące oczekiwania rynku w zakresie usług ochroniarskich. Specjalizujemy się w ochronie osób prywatnych i przedsiębiorstw, oferując montaż nowoczesnych systemów monitoringu, instalację systemów alarmowych, ochronę konwojów oraz zaawansowaną ochronę elektroniczną. Nasze usługi są synonimem wysokiej jakości i innowacyjności, co potwierdza posiadana koncesja MSWiA nr L-0016/22.

Wyróżnia nas doświadczenie i autorytet w branży, a także zastosowanie najnowocześniejszych technik dozoru, co gwarantuje naszym klientom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Z pełnym zaangażowaniem realizujemy zadania związane z ochroną fizyczną, ochroną mienia, instalacją systemów CCTV, systemów alarmowych oraz montażem systemów kontroli dostępu ACC. Dodatkowo, nasza oferta obejmuje kontrolę systemów przeciwpożarowych, co świadczy o kompleksowym podejściu do bezpieczeństwa.

Naszą przewagą konkurencyjną są patrole interwencyjne, które zapewniają szybką reakcję na wszelkie nieprzewidziane zdarzenia, zwiększając tym samym efektywność naszych usług. Agencja Ochrony GOT Sp. z o.o. to synonim zaufania, profesjonalizmu i nowoczesności w dziedzinie ochrony. Zapewniamy spokój i bezpieczeństwo, na które można liczyć w każdej sytuacji.

AGENCJA OCHRONY-GOT SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hr / kadry

Oferty pracy AGENCJA OCHRONY-GOT SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AGENCJA OCHRONY-GOT SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AGENCJA OCHRONY-GOT SP. Z O.O.

Siedziba główna

AGENCJA OCHRONY-GOT SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
AGENCJA OCHRONY-GOT SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Góra Kalwaria
  3. Lomianki
  4. Otwock
  5. Lublin
  6. Ostroleka
  7. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca AGENCJA OCHRONY-GOT SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pracownik ochrony (24/48h)

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa recepcji
      - obsługa portierni

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie co najmniej podstawowe, 2 miesiące doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - obsługa recepcji - obsługa portierni [Zgłoszenia: a.jandula@ochrona-got.pl, telefon: 698 684 273, 664 407 110, 726 061 261]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Pracownik ochrony

    • Warszawa

      Obsługa recepcji, usługi portierskie

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe, 2 m-ce doswiadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: Obsługa recepcji, usługi portierskie. Kontakt: a.jandula@ochrona-got.pl, tel: 664 015 383

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Warszawa

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Warszawie