Czy to Twoja firma?

MEGAZEC sp. z o.o. praca

Szczecin

Od momentu naszego założenia w czerwcu 2002 roku, "MEGAZEC" Sp. z o.o. wyznacza standardy w branży usługowej, koncentrując się na naprawie i konserwacji wyrobów metalowych, maszyn oraz urządzeń elektronicznych i elektrycznych. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, sercu kujawsko-pomorskiego przemysłu, gdzie z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania.

Jesteśmy dumni z naszej roli w budowie i utrzymaniu infrastruktury krytycznej, takiej jak rurociągi przesyłowe, sieci telekomunikacyjne i elektroenergetyczne, a także instalacje wodno-kanalizacyjne, cieplne, gazowe i klimatyzacyjne. Nasza praca jest fundamentem dla wielu sektorów gospodarki, zapewniając niezawodność i bezpieczeństwo niezbędnych usług.

Równie ważny jest dla nas transport, gdzie oferujemy usługi zarówno w zakresie przewozu pasażerów, jak i towarów. Dzięki temu zapewniamy mobilność i wsparcie dla lokalnych przedsiębiorstw oraz społeczności.

W "MEGAZEC" Sp. z o.o. wierzymy, że nasz zespół jest naszą największą siłą. Dlatego też stale poszukujemy nowych talentów, oferując różnorodne stanowiska pracy – od Elektromontera i Montera, przez Operatora spycharki/ładowarki, Kierowcy, aż po Specjalistę ds. kadr i płac. Każdy członek naszej załogi jest kluczowy dla sukcesu firmy i każdy ma możliwość rozwoju oraz wpływu na kształtowanie przyszłości "MEGAZEC".

Nasza historia to opowieść o ciągłym dążeniu do doskonałości, innowacji i niezawodności. Każdy projekt to szansa, by pokazać nasze umiejętności i zaangażowanie w dostarczanie usług najwyższej jakości. Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, możemy zapewnić, że nasze usługi są wykonywane z myślą o potrzebach naszych klientów i z pełnym profesjonalizmem.

Zapraszamy do współpracy z "MEGAZEC" Sp. z o.o. – razem możemy osiągnąć więcej.

MEGAZEC sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy MEGAZEC sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MEGAZEC sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MEGAZEC sp. z o.o.

Siedziba główna

Oddział Szczecin

MEGAZEC sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
MEGAZEC sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca MEGAZEC sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektromonter

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - konserwacje i naprawy aparatury rozdzielczej i łączeniowej wysokiego, średniego i niskiego napięcia,
      - remonty i konserwacje silników elektrycznych 0,4 kV i 6 kV,
      - konserwacje transformatorów i generatorów prądotwórczych,
      - konserwacje baterii akumulatorowych 220 V,
      - remonty i montaże instalacji oświetleniowych oraz gniazd siłowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kateg.B
      • Inne wymagania: [Inne] : brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m, wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji kandydata, stabilne warunki zatrudnienia w Spółce należącej do Grupy Kapitałowej PGE.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szczecinie