Czy to Twoja firma?

TOWARZYSTWO POMOCY IM. ŚW. BRATA ALBERTA - KOŁO KATOWICKIE praca

Katowice
POZOSTAŁA POMOC SPOŁECZNA Z ZAKWATEROWANIEM
TOWARZYSTWO POMOCY IM. ŚW. BRATA ALBERTA - KOŁO KATOWICKIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy TOWARZYSTWO POMOCY IM. ŚW. BRATA ALBERTA - KOŁO KATOWICKIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TOWARZYSTWO POMOCY IM. ŚW. BRATA ALBERTA - KOŁO KATOWICKIE

Praca TOWARZYSTWO POMOCY IM. ŚW. BRATA ALBERTA - KOŁO KATOWICKIE - oferty archiwalne

  • Opiekun w noclegowni dla osób bezdomnych

    TOWARZYSTWO POMOCY IM. ŚW. BRATA ALBERTA - KOŁO KATOWICKIE
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Egzekwowanie od mieszkańców przestrzegania przepisów Regulaminu Noclegowni. Kontrolowanie stanu zabezpieczenia budynku oraz składanie i przyjmowanie raportów o stanie jego zabezpieczenia i podległego terenu. Odnotowanie wszystkich ważnych wydarzeń w książce raportów. Wydawanie podopiecznym pościeli, środków czystości itp. wg. polecenia przełożonego. Czuwanie nad przestrzeganiem zakazu przebywania na terenie Noclegowni osób nieupoważnionych. Współuczestniczenie w pracy socjalnej na rzecz podopiecznych.
      - Godziny pracy: Praca w systemie dwuzmianowy w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00 lub w systemie trzyzmianowy w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 do uzgodnienia z pracodawcą + minimum jeden weekend w miesiącu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Mile widziane doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej. Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami bezdomnymi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3010 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Katowicach