Czy to Twoja firma?

AGE-POWER SP.J. praca

Milanówek
AGE-POWER SP. J. to uznana firma z Milanówka, która od 2006 roku wyznacza standardy w branży maszyn oraz części zamiennych, specjalizując się w serwisie silników DEUTZ i dostawie oryginalnych części do silników Deutz i Perkins. Nasza działalność opiera się na solidnych fundamentach jakości i rzetelności, co znajduje odzwierciedlenie w unikaniu części o niższej jakości produkcyjnej. Z dumą oferujemy kompleksowe usługi, w tym diagnostykę komputerową, naprawy, remonty silników oraz sprzedaż nowych i używanych jednostek napędowych. Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy są gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług. Dzięki jednemu z największych w Polsce magazynów części nowych i używanych, jesteśmy w stanie szybko i efektywnie reagować na potrzeby naszych klientów, zapewniając alternatywę dla autoryzowanych serwisów. Nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej klasy sprawia, że AGE-POWER SP. J. to nie tylko dostawca, ale przede wszystkim zaufany partner w biznesie.
AGE-POWER SP.J. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromechanik Milanówek
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy AGE-POWER SP.J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AGE-POWER SP.J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AGE-POWER SP.J.

Siedziba główna

Praca AGE-POWER SP.J. - oferty archiwalne

  • Mechanik silników spalinowych

    AGE-POWER SP.J.
    • Milanówek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Demontaż silników na części pierwsze i przygotowanie do mycia i czyszczenia. Mycie i czyszczenie poszczególnych części. Przygotowywanie części do ponownego montażu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Chęć uczenia się nowej niszowej branży silników przemysłowych diesla. Chęci do pracy w warsztacie silnikowym. [Umiejętność 1] : Znajomość budowy silnika spalinowego i zasady jego pracy w zakresie co najmniej podstawowym. [Inne] : Jeśli nie posiadasz doświadczenia w pracy z silnikami nie jest to przeszkodą. Przeszkolimy i nauczymy specyfiki naszej pracy. Najważniejsze są chęci do pracy oraz nauczenia się czegoś nowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Milanówku