Asma Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Asma Polska Sp. z o.o. praca

Wola Ducka

Od ponad trzech dekad Asma Polska jest synonimem innowacyjności i najwyższej jakości w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Nasza pasja i zaangażowanie w kreowanie rozwiązań z elastomerów poliuretanowych umocniły naszą pozycję jako jednego z liderów europejskiego rynku. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze produkty, od części technicznych po regenerowane elementy eksploatacyjne, znajdują uznanie na całym świecie.

Nasze korzenie sięgają 1990 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność w malowniczej Woli Duckiej. Od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, wprowadzając innowacyjne procesy produkcyjne i współpracując z renomowanymi ośrodkami naukowymi, takimi jak Politechnika Warszawska czy Wojskowa Akademia Techniczna. To dzięki tej współpracy nasze laboratorium jest w stanie opracowywać materiały i konstrukcje, które wyznaczają nowe standardy w branży.

Nasze usługi, takie jak toczenie, frezowanie, czy cięcie wodą, są wykonywane z precyzją i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Dzięki zaawansowanym narzędziom pomiarowym i procedurom kontrolnym, możemy zagwarantować, że każdy produkt opuszczający nasze zakłady spełnia najwyższe standardy jakości.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności – ponad 80% naszej produkcji trafia na wymagające rynki Europy Zachodniej, a także do klientów w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Azji oraz większości krajów Europy Wschodniej. To świadczy o globalnym zaufaniu do marki Asma Polska.

Nasze indywidualne podejście do każdego klienta, ciągłe doskonalenie jakości usług oraz niezwykle niski poziom reklamacji, poniżej 1%, to nasze kluczowe wartości, które codziennie wpisujemy w życie naszej firmy. Wierzymy, że dzięki temu nasza marka jest synonimem nie tylko doskonałości, ale i zaufania.

W Asma Polska każdy dzień to nowe wyzwania i możliwości. Jesteśmy gotowi na przyszłość, zawsze pamiętając o naszym zaangażowaniu w dostarczanie produktów, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już dziś budują jutro z Asma Polska.

Asma Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Asma Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Asma Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Asma Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Otwock
  3. Wrocław
  4. Sulejówek
  5. Łódź
  6. Mińsk Mazowiecki
  7. Olsztyn
  8. Poznań
  9. Sochaczew
  10. Toruń

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Asma Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Poszukujemy pracownika produkcji – firma ASMA w Woli Duckiej /Автоматичний переклад українс

    • Wola Ducka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 350-6 200 zł / mies.
    • Asma Polska to dynamicznie rozwijający się zakład produkcyjny będący częścią austriackiej grupy Asma Polyurethane.

      Od 14 lat budujemy na rynku polskim pozycję lidera w branży przetwórstwa poliuretanów odlewanych.

      Ze względu na specyfikę produkcji, nie jest wymagane doświadczenie w branży - wystarczy chęć do nauki!

      Sprawdź nas na

      Zakres obowiązków

      • obsługa maszyn odlewniczych
      • nalewanie poliuretanu do formy zgodnie ze zleceniem produkcyjnym
      • praca w systemie zmianowym

      Wymagania

      • osoba chcąca się uczyć
      • sumienność w realizacji zadań
      • rzetelność
      • kultura osobista

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • szkolenia
      • atrakcyjne środowisko pracy – bogaty park maszynowy
      • praca przy produkcji części poliuretanowych
      • dofinansowanie do posiłków – cattering
      • dofinansowanie do kart Multisport
      • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Pracodawcy w Woli Duckiej