Mählmann Gemüsebau GmbH & Co. KG

Czy to Twoja firma?

Mählmann Gemüsebau GmbH & Co. KG praca

Mählmann Gemüsebau GmbH & Co. KG najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Mählmann Gemüsebau GmbH & Co. KG

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mählmann Gemüsebau GmbH & Co. KG

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mählmann Gemüsebau GmbH & Co. KG

Siedziba główna w Niemczech

Praca Mählmann Gemüsebau GmbH & Co. KG - oferty archiwalne

  • Praca sezonowa- sadzenie, zbiór warzyw od końca kwietnia 2024

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Praca sezonowa - sadzenie, zbiór warzyw od końca kwietnia 2024

      Miejsce pracy: Capplen (Niemcy)

      Wymiar pracy: sezonowa umowa o prace

      Praca odbywa się w systemie akordu grupowego, indywidualnego (zbiór warzyw) oraz na godziny (12,41 €/godz.netto -inne prace)

      Zakres obowiązków

      • sadzenie, zbiór, pakowanie, sortowanie, mycie warzyw
      • praca na polu i na hali ( w zależnosci od rodzaju pracy)

      Wymagania

      • uprawnienia (prawo jazdy kat.T,C,E,D wózek widłowy,autobus) będą dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • wolne termin sa mozliwe od końca kwietnia 2024 oraz kolejne miesiace do konca roku
      • ( liczba miejsc w kazdym planowanym terminie ograniczona)
      • umowa nieopodatkowana na dwa miesiące z możliwością przedłużenia(z podatkiem)
      • bardzo dobre warunki mieszkaniowe ( pokoje 4 - osobowe z łazienką, lodówką, dostęp do internetu) płatne 9 € za dobę
      • sklep na terenie Firmy (Rewe)
      • Imbiss
      • zapewnione ubezpieczenie oraz opieka lekarska na czas zawartej umowy
      • dogodne letnie terminy dla uczniow i studentow (czerwiec,lipiec, sierpień, wrzesień)

      W celu sprawnej rekrutacji proszę wysłać dane:

      imię, nazwisko, data urodzenia, adres , tel. kontaktowy oraz możliwy termin przyjazdu.

      (bez pełnych danych, zgłoszenie nie zostanie przyjęte!!!!)

      Mówimy po polsku!