Ledatel Sp. z o.o.

Ledatel Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna it (informatyka)

Oferty pracy Ledatel Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ledatel Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ledatel Sp. z o.o.

Siedziba główna

Ledatel Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Ledatel Sp. z o.o.

Pełna nazwa
"LEDATEL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Adres rejestrowy
Terespolska 144 05-074 Nowy Konik
NIP
9522033813
REGON
141177150
KRS
0000291642
Forma prawna
spółka komandytowa
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
02.11.2007
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 26.20.Z Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych
  • 26.30.Z Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.51.Z Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania
  • 46.52.Z Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego
  • 46.69.Z Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń

Informacja i komunikacja

  • 62.01.Z Działalność związana z oprogramowaniem
  • 62.02.Z Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki
  • 62.09.Z Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Ledatel Sp. z o.o.

4.7

Na podstawie 9 ocen z Google.

Piotr Szydlik

"Pełen profesjonalizm, bardzo dobrze wspominam współpracę z Ledatel."

rok temu

Małgorzata Olszewska

2 lata temu

Paweł Jakubowski

2 lata temu

Tomasz Hennig

5 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Grojec

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Ledatel Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowo-magazynowy- Nowy Konik/ Długa Kościelna

    LEDATEL
    • Długa Kościelna
    • umowa o pracę
    • O nas

      LEDATEL sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. to polska, założona w 2007 roku firma, która od 15 lat dynamicznie i konsekwentnie poszerza swój profil działalności.
      Zaczynaliśmy od kilkuosobowego zespołu zajmującego się dystrybucją urządzeń i podzespołów elektronicznych.Dziś, jesteśmy liczącym ponad 110 pracowników przedsiębiorstwem mającym na koncie dostawy niemal 3 tysięcy systemów ICT dla ponad 700 pojazdów w sektorze transportu publicznego.
      LEDATEL produkuje też własne urządzenia i systemy, dostarczając klientom kompleksowe rozwiązania wraz z ich utrzymaniem.
      Firma posiada koncesję zbrojeniową, dzięki której odnosi sukcesy także w branży militarnej.

      Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków

      • praca z towarem w zakresie wyjść, wejść, kontroli, prawidłowego składowania,
      • ewidencja i realizacja ruchów towarowych (przyjęcia/wydania/przesunięcia),
      • prowadzenie niezbędnej dokumentacji magazynowej,
      • kontrola nad stanami magazynowymi oraz uczestnictwo w procesach inwentaryzacji.

      Wymagania

      Nasze wymagania

      • teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu gospodarki magazynowej, oraz obiegu dokumentacji magazynowej, handlowej,
      • doświadczenie w pracy z aplikacjami magazynowo-handlowymi,
      • obsługa pakietu MS Office (word, excell),
      • sprawne korzystanie z poczty elektronicznej oraz sieci Internet,
      • znajomość elektroniki – podzespoły, urządzenia – dziedziny telekomunikacji,
      • systematyczność, dokładność, kreatywność.

      Mile widziane

      • doświadczenie w pracy z aplikacją magazynową Comarch/Optima,
      • doświadczenie w obsłudze aplikacji kurierskich,
      • znajomość języka angielskiego - w stopniu komunikatywnym.

      Oferujemy

      • umowę o pracę,
      • atrakcyjny system wynagradzania,
      • możliwość rozwoju zawodowego szkolenia,
      • poznanie nowoczesnych technologii informatycznych,
      • karta multisport,
      • prywatna opieka medyczna,
      • pizzowe środy.

Pracodawcy w Nowym Koniku