Czy to Twoja firma?

BESKIDZKI ZESPÓŁ LECZNICZO-REHABILITACYJNY SZPITAL OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ W JAWORZU praca

Jaworze
OCHRONA ZDROWIA LUDZKIEGO
BESKIDZKI ZESPÓŁ LECZNICZO-REHABILITACYJNY SZPITAL OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ W JAWORZU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy BESKIDZKI ZESPÓŁ LECZNICZO-REHABILITACYJNY SZPITAL OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ W JAWORZU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BESKIDZKI ZESPÓŁ LECZNICZO-REHABILITACYJNY SZPITAL OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ W JAWORZU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BESKIDZKI ZESPÓŁ LECZNICZO-REHABILITACYJNY SZPITAL OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ W JAWORZU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BESKIDZKI ZESPÓŁ LECZNICZO-REHABILITACYJNY SZPITAL OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ W JAWORZU - oferty archiwalne

  • Salowa/salowy

    BESKIDZKI ZESPÓŁ LECZNICZO-REHABILITACYJNY SZPITAL OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ W JAWORZU
    • Jaworze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie czystości oraz pomoc przy czynnościach pielęgnacyjnych przy pacjentach.
      Wykonywanie swoich obowiązków na wyznaczonym odcinku pracy, dostępnymi środkami i zasadmi współżycia społecznego.
      Praca w Jaworzu ul. Słoneczna 83 i ul. Wapienicka 142, od pon. do ndz. w godz. 6.25-14.00 lub 6.00-13.35 lub 6.00-18.00 grafik do uzgodnienia.

      Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. podstawowe, mile widziane doświadczenie, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, zaangażowanie w powierzone obowiązki, dokładność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 680,64 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Jaworze

      Praca w Jaworzu od pon. do ndz. w godz. 6.00-18.00, grafik do uzgodnienia.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. podstawowe, doświadczenie nie jest wymagane, mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, zaangażowanie w powierzone obowiązki, dokładność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 048,81 PLN

Pracodawcy w Jaworzu