Czy to Twoja firma?

Recovet Sp z o. o. Sp. k. praca

Konstantynów Łódzki

Jesteśmy Recovet – pasjonatami i ekspertami w dziedzinie zoologii, którzy od 2009 roku nieustannie dążą do tego, aby życie naszych czworonożnych przyjaciół było pełne radości i zdrowia. Nasza historia zaczęła się od importu i dystrybucji zabawek oraz akcesoriów zoologicznych, a dziś z dumą możemy powiedzieć, że nasze produkty znajdziesz w ponad 5000 sklepów i lecznic weterynaryjnych w całej Polsce, jak również w czołowych sklepach internetowych.


Nasza misja to nie tylko sprzedaż, ale przede wszystkim pasja i zaangażowanie, które przekładają się na najwyższe standardy obsługi i budowanie trwałych relacji z naszymi klientami. To właśnie dzięki temu nasza oferta jest stale innowacyjna i odpowiada na potrzeby zarówno zwierząt, jak i ich opiekunów.

W Recovet wierzymy, że każdy z naszych współpracowników tworzy inspirujące miejsce pracy, które sprzyja rozwojowi i dialogowi społecznemu. Bezpieczeństwo i higiena pracy to dla nas podstawa, a nasze produkty – od zabawek, przez karmy, po preparaty i wysokiej jakości szampony oraz odżywki – są tego najlepszym przykładem.

Jesteśmy dumni z licznych nagród i certyfikatów, które zdobyliśmy, w tym "Dobra Marka 2019", "Marka Dekady", "2x Top for Dog 2018", "Inter ZOO Innovation Award 2016" oraz "Top Innowacja 2017". Te wyróżnienia są potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej jakości.

W Recovet każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze produkty były nie tylko innowacyjne, ale również bezpieczne dla Twojego pupila. Dbamy o to, by nasze działania były odpowiedzialne społecznie i minimalizowały negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Zapraszamy Cię do świata Recovet, gdzie każdy produkt jest stworzony z myślą o szczęściu i zdrowiu Twojego zwierzaka. Razem z nami odkryj, jak piękna i pełna radości może być codzienność Twojego czworonożnego przyjaciela.

Recovet Sp z o. o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa obsługa klienta / call center

Oferty pracy Recovet Sp z o. o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Recovet Sp z o. o. Sp. k.

Mapa Recovet Sp z o. o. Sp. k.

Siedziba główna

Recovet Sp z o. o. Sp. k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Konstantynowie Łódzkim