Czy to Twoja firma?

SOŚNICA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Gliwice
PRAKTYKA LEKARSKA OGÓLNA
SOŚNICA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pielęgniarka Gliwice
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy SOŚNICA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca SOŚNICA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Pielęgniarka

    SOŚNICA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SOŚNICA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

    • Gliwice
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: średnie lub wyższe kierunkowe, doświadczenie zawodowe, kurs środowiskowo-rodzinny, zakres obowiązków: EKG, szczepienia, wykonywanie zabiegów leczniczo-diagnostycznych, prowadzenie dokumentacji medycznej, przestrzeganie procedur medycznych oraz RODO, umiejętność współpracy w zespole, dwie zmiany w godz. 8.00-18.00, miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gliwicach